Завтра 7

Шведи поклали на лопатки чехів

Збірна Чехії показала у матчі небагато
05 мая 2012г. 23:32

Господарі чемпіонату світу збірна Швеції здобула другу поспіль перемогу на турнірі.

У матчі, що відбувся в суботу, шведи здолали конкурентів у боротьбі за чемпіонське золото - збірну Чехії з рахунком 4:1 (1:0, 1:0, 2:1).

Джоан Франзен на третій хвилині відкрив лік голам шведів у цьому поєдинку. Пізніше його підтримали Ніклас Кронвалл (21), Джоель Лундквіст (51) та Ніклас Перссон (59), який вразив вже порожні ворота. Єдину шайбу у ворота господарів ЧС закинув Якуб Петружалек на початку третього періоду.

Після цього поєдинку шведи очолили свою групу, маючи у активі 6 очок. По три очки мають збірні Росії й Німеччини, а також Чехії, яка зіграла на один матч більше. Без набраних очок поки що збірні Норвегії, Данії, Латвії та Італії.