СКА врятував матч за 10 хвилин

Пітерці очолили Західну конференцію КХЛ
25 ноября 2012г. 19:16

Пітерський СКА на своєму льоду переграв чеховський "Витязь" в матчі регулярного чемпіонату КХЛ і очолив турнірну таблиці Західної конференції.

Зустріч, що відбулася 25 листопада у Санкт-Петербурзі, завершилася з рахунком 4:3 (0:1, 0:1, 4:1) на користь господарів.

Відзначимо, що після 40 хвилин матчу гості вигравали з рахунком 2:0, завдяки шайбам Антона Корольова (17-та хвилини) та Олександра Королюка (24-та). Однак у завершальній двадцятихвилинці не зуміли втримати свою перевагу, пропустивши чотири шайби за 10 хвилин. У складі "армійців" голи на свій рахунок записали Патрік Торесен (42-га), Максим Рибін (48-ма), Петр Пруха (49-та) та Тоні Мортенссон (42-га).

На 58-й хвилині Джошуа Хеннессі до мінімуму скоротив відставання "Витязя", однак врятувати матч підмосковній команді вже не вдалося.

Наразі у СКА 61 набране очко. У "Витязя" - 30, і команда йде на 11-й сходинці на Заході.