матч-центр
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 3 3
Завтра 2 2
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 3 3
Завтра 2 2
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

"Сокіл" і "Компаньйон" готуються до бою

У "Сокола" переповнений лазарет

Півтори доби аби знайти протидію супернику. Саме стільки часу є у "Сокола" та "Компаньйона" перед шостим поєдинком півфінальної серії української Професіональної хокейної ліги.

 Остання зустріч команд у Броварах завершилася, навіть дещо несподівано, перемогою підопічних Олександра Сеуканда. Склад клубу, значно ослаблений травмами, був далеко не оптимальним. Хомутов, Вінокуров, Буценко – це не весь перелік лазарету.

Втім, навіть з такими проблемами "Компаньйон" до мінімуму скоротив відставання від "Сокола". Зараз рахунок у серії 3:2.

Запорукою успіху у п’ятому поєдинку для "червоних" стала уважна гра в обороні, зразкові дії голкіпера команди Сергія Зав’ялова та вміння використовувати чисельну перевагу на майданчику. Адже саме у більшості "Компаньйон" вдруге зрівняв рахунок у зустрічі. Не менш вдало "Компаньйон" користується чужими помилками – неуважність Валентина Олецького коштувала "Соколу" перемоги у поєдинку.

Втім, прикрий програш має ще більше мотивувати "Сокіл" на новий поєдинок з "Компаньйоном". Підопічні Олександра Годинюка тотально домінували у п’ятому матчі і мають винести урок з власного програшу. Наставник біло-синіх навряд чи дозволить своїм підопічним припускатися подібних помилок.

Ще одним козирем у "Компаньйона" є фактор домашнього майданчика. На ковзанці АТЕК, за підтримки власних вболівальників, підопічні Сеуканда грають впевненіше і завзятіше. Мінус – ушкодження зазнав і автор переможної шайби у п’ятій грі Віктор Шаритон.

Втім, ймовірно, що у наступному матчі на льоду АТЕКА з’явиться вся перша п’ятірка "Компаньйона".

Чи до снаги за такого розташування сил "Компаньйону" втретє здолати "Сокіл" і встановити паритет у серії? Чи багаторазовий чемпіон України все ж таки поставить фінальну крапку у загалом вдалій для себе серії? Відповідь – 10-го лютого о 12:15. Пряму трансляцію матчу дивіться на телеканалі "Хокей".

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров