Сейчас 3 2
Завтра 12 8

Збірна Росії знову перемагає

США перемагає ФРН, Канада - Чехію

Збірна США здобула перемогу над національною командою Німеччини на чемпіонаті світу, що проходить у Стокгольмі та Гельсінкі.

Поєдинок між цими суперниками, що відбувся 12 травня, закінчився з рахунком 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) на користь американської збірної. Влучними кидками у цьому матчі відзначились Боббі Батлер (02:39), Пол Счастни (04:53) та Стефан Джіонта (51:27). У другому періоді американці мали нагоду ще збільшити рахунок, однак Аарон Палушай не зміг реалізувати буліт.

У іншому матчі збірна Канади переграла з рахунком 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) Чехію. На голи Вейна Сіммондза (11:01) та Джеффа Скіннера (46:55) чехи відповіли шайбою Петра Коукала (17:03).

Збірна Чехії, яка у випадку перемоги могла знову повернутися до четвірки найкращих команд у своїй групі, перебуває на п’ятій сходинці.

У свою чергу збірна Росії перервала серію з двох поразок, здобувши перемогу над командою Словаччини з рахунком 3:1 (0:0, 2:1, 1:0).

У росіян шайби закинули Олександр Радулов (25:36), Ілля Ковальчук (31:44) та Денис Денисов (44:48). Єдиний гол словаків на рахунку Бранко Радівоєвича (39:44).

І в останньому матчі ігрового дня збірна Швейцарії здобула свою вже шосту поспіль перемогу на нинішньому чемпіонаті світу, обігравши команду Норвегії з рахунком 3:1 (2:0, 1:0, 0:1). У складі переможців закинутими шайбами відзначились Сімон Мозер (06:05), Роман Йосі (15:33) та Патрік фон Гунтен (39:35). Норвежці ж відповіли єдиною шайбою Оле-Крістіана Толлефсена (44:14).

Таким чином, за підсумками ігрового дня у гельсінській групі лідирує збірна США (15 очок), за нею йдуть Фінляндія (14), Росія (12), Словаччина (7), Німеччина (7), Франція (6), Австрія (5), Латвія (3). У стокгольмській групі першість зберігає Швейцарія (17 очок), за нею розташувалися Канада (16), Швеція (12), Норвегія (9), Чехія (8), Данія (3), Білорусь (3), Словенія (1).