Тім Томас травмувався

Крег Беруб здобув свою першу перемогу

Голкіпер-ветеран Тім Томас не зміг дограти матч регулярного чемпіонату НХЛ, у якому його "Флорида Пантерз" на виїзді зустрічався з "Філадельфія Флаєрз".

Як повідомляє ESPN, воротар був змушений покинути лід ще у першому періоді через травму паху. Протягом 7,5 хвилин матчу, які він відіграв, Томас зробив три сейви і пропустив дві шайби.

Джейкоб Маркстром, що вийшов йому на заміну, впорався з усіма 25 кидками суперника.

У підсумку, поєдинок, що відбувся 8 жовтня, завершився з рахунком 2:1 (2:0, 0:1, 0:0) на користь "Філадельфії". Ця команда здобула свою першу перемогу під керівництвом нового головного тренера Крега Беруба та перервала серію з трьох поразок.