Тимченко і Лубнін побилися під час матчу

Зате голів було усього три

У другому матчі плей-оф ПХЛ між "Соколом" та "Компаньйон-Нафтогазом" команди були менш результативними, ніж зазвичай. За весь поєдинок закинуто лише три шайби.

Перемогу , як і першого разу, святкували дванадцятиразові чемпіони України.

Після першої шайби, закинутої Олександром Яковенком, одразу виникла бійка. У суддівській зоні зійшлися В’ячеслав Тимченко та Олексій Лубнін. А от після другого взяття воріт бійки не було. Натомість вкотре глядачі побачили танок маленьких мишенят у виконанні Шаманського, Матвійчука та Долгіх. Останній якраз і став автором закинутої шайби.

Підопічні Олександра Сеуканда щосили намагалися врятувати гру. Старався і Микита Буценко, який на цю гру вийшов у захисній масці, пам’ятаючи високо підняту ключку суперника минулої гри.

Але нагоду скоротити відставання використав не він, а Віктор Шаритон, який реалізував чисельну більшість за кілька хвилин до завершення основного часу гри. Це було останнє взяття воріт у цьому поєдинку - 2:1.

Нагадаємо, у першому матчі серії плей-оф між "Соколом" і "Компаньйоном" був зафіксований рахунок 6:4 на користь "Соколу".

Наступні дві зустрічі серії відбудуться 4 та 5 березня на домашній арені "Компаньйона" – АТЕКу.

 Читайте більше про цей поєдинок, а також дивіться огляд

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Бильярд. Открытый турнир Пари-Матч. Свободная пирамида
00:00
Новости партнеров
Новости партнеров