Вчера 14 9
Завтра 12 5

Ткаченко: У нас було більше бажання перемогти

"Динамо" допомогла яскрава гра Жаботинського

Харківське "Динамо" у матчі регулярного чемпіонату ПХЛ проти київського "Компаньйон-Нафтогазу" показало яскраву гру, а тому заслужено перемогло. Таке переконання після матчу висловив тренер воротарів "біло-блакитних" Сергій Ткаченко.

"

Хлопці добре грали в першому періоді, набагато краще, ніж у другому і третьому. Ми першими забили, потім невеликий провал, і на контратаці суперник зрівняв. У третьому періоді у нас більше очі горіли, було більше бажання перемогти, але вилучення підвели. Ми думали, як відстояти, а не як забити. У цілому, гра вийшла, хлопці молодці
", - підкреслив тренер.

Також Ткаченко зазначив, що перемогти харків’янам допомогла впевнена гра голкіпера команди Дмитра Жаботинського.

"

Діма на тренуваннях добре працював, тому я знав, що в будь-який момент можна дати йому пограти. І така можливість сьогодні з’явилася. Я дуже задоволений його грою, він сьогодні допоміг команді і добре зіграв
", - додав Ткаченко.

Нагадаємо, що напередодні "Динамо" у матчі регулярного чемпіонату за булітами здолало "Компаньйон" - 2:1Б.