Сегодня 4 2
Завтра 12 4

"Торонто" пише власну історію

"Мейпл Лівз" нарешті перемогли "Бостон" удома

"Торонто Мейпл Лівз" став 48-ю командою в історії НХЛ, що зуміла відігратися у серії, поступаючись у ній з рахунком 1-3.

12 травня канадський колектив здобув перемогу у матчі 1/8 фіналу Кубка Стенлі з "Бостон Брюїнз", обігравши суперника з рахунком 2:1 (0:0, 0:0, 2:1). У складі "Мейпл Лівз" закинутими шайбами відзначились капітан команди Діон Фаньоф (41:48) та Філ Кессел (48:59). "Бостон" відповів єдиним голом Мілана Лучіча (59:34).

Таким чином, доля протистояння вирішиться у сьомому матчі, що відбудеться 13 травня у Бостоні. Команда, що його виграє, у чвертьфіналі зіграє з переможцем пари "Вашингтон" - "Рейнджерз", у якій також буде зіграно сьомий матч.

Додамо, що "Торонто" виступає у плей-оф вперше з 2004 року, а зрівняти рахунок у серії, поступаючись більше ніж в одну зустріч, команді останнього разу вдавалося ще 1942 року.

Також знаковим є те, що "Мейпл Лівз" вперше з 1959 року удома обіграли "Бостон Брюїнз" у матчах плей-оф. 31 березня 1959 року "Торонто" здобув перемогу у овертаймі з рахунком 3:2, нагадує ESPN.