Сегодня 8 8
Завтра 16 9

"Трактор" не віддав "Динамо" Кубок Гагаріна

Фінальна серія КХЛ триває

Челябинський "Трактор" скоротив відставання до 2:3 у фінальній серії КХЛ з московським "Динамо".

П’ятий поєдинок серії, який відбувся на льоду "динамівців", закінчився з рахунком 4:3 (3:0, 0:3, 1:0) на користь гостей.

Протягом першої двадцятихвилинки Станіславу Чистову (03:37), Антону Глінкіну (06:44) та Володимиру Антипову (08:49) вдалося забезпечити челябинській команді, здавалося б, комфортною перевагою. Втім, протягом другого періоду "Динамо" вдалося рахунок зрівняти завдяки шайбам Марека Квапіла (27:36), Якуба Петружалека (28:27) та Сергія Соїна (34:51).

Переможна для "Трактора" крапку у зустрічі менш ніж за п’ять хвилин до кінця третьої частини гри поставив Андрій Костіцин (55:02).

Шостий матч серії до чотирьох перемог однієї з команд суперники зіграють 17 квітня на арені "Трактора".