"Трактор" "заглухнув" у півфіналі Кубка Гагаріна

Проти "Динамо" зіграє "Авангард"
06 апреля 2012г. 23:19

Антон Бєлов знову б’є "Трактор". У минулому поєдинку проти челябінців він грубо повівся з Євгеном Кузнецовим, за що отримав матч-штраф. А вже наступної зустрічі зробив боляче всій команді суперників.

Гол, після кидка Бєлова на 15-й хвилині першого періоду, виявився єдиним у поєдинку на льодовій арені "Трактора". Челябінці, яких підтримували 7500 глядачів, намагалися врятувати гру й удвічі перевершили суперника за кидками – 30 проти 14.

Однак голкіпер "Авангарду" Каррі Рамо діяв бездоганно. Своєю грамотною, холоднокровною грою йому допомагала вся команда.

1:0 на користь омського клубу, який виграв серію 4:1 та вийшов до фіналу Кубка Гагаріна.

Два перші поєдинки проти московського "Динамо" "Авангард" проведе вдома 13 та 15 квітня. Далі серія переїде до Москви на матчі 17 та 19 квітня. "Трактор", як переможець регулярного сезону, випередив невдаху іншого півфіналу – СКА й отримав бронзу КХЛ.