Вчера 12 8
Завтра 11 6

У Донецьку стартував перший турнір сезону

Змагається молодь з України, Білорусі, Росії

У п’ятницю, 24 серпня, в Донецьку стартував міжнародний дитячо-юнацький турнір "Донбас Оупен Кап".

Участь у турнірі беруть три команди. Окрім господарів, "Донбасу-98", це білоруські "Раубичі" та "Олімпієць" з Балашихи. Ще один колектив з Росії, "Кристал" (Електосталь), в останній момент був вимушений відмовитись від участі, тому донеччан розділили на два склади.

Команди проводять на льоду два періоди по 20 хвилин. У матчі-відкриття донеччани у червоних светрах здобули вольову перемогу над гостями з Білорусі - 3:2 (1:2, 2:0). До слова, найкращим гравцем зустрічі у складі донеччан був визнаний Юрій Краснопольський.

Ще одна команда "Донбасу-98", яка виступаю у білому, розгромила "Олімпієць" - 9:3 (3:0, 6:3). Донеччани з самого початку матчу захопили ініціативу і вже в першій двадцятихвилинці тричі вразили ворота гостей. А у другому періоді підмосковна команда і зовсім пропустила в два рази більше шайб, ніж у першому. Найкращим гравцем матчу у складі "білої" команди "Донбасу-98" був визнаний Артур Крючонкін.

Пізніше того ж самого дня "Раубічі-98" програли "Олімпійцю" з рахунком 1:3 (1:1, 0:2), а "біла" команда "Донбасу-98" поступилася одноклубникам у червоному - 2:3 (0:1, 2:2).

У передостанньому матчі першого ігрового дня команда донеччан у білих светрах впевнено переграла однолітків з Білорусі - 7:1 (3:0, 4:1). А завершив день поєдинок між "червоним" "Донбасом-98" та "Олімпійцем". У цьому поєдинку зафіксовано нічийний рахунок - 2:2 (1:1, 1:1).

Отже, після першого ігрового дня у "червоного" "Донбасу-98" 5 очок, у "білого" - 4 очки, у "Олімпійця" - 3, а "Раубічі" балів не набрали.