"Сєвєрсталь" розібралася з фаворитом Кубку

СКА зазнав поразки у матчі-відкритті

Впевненою перемогою череповецької "Сєвєрсталі" стартував міжнародний турнір "Відкритий Кубок Донбасу".

У матчі-відкритті, який пройшов 27 серпня на донецькій арені "Дружба", хокеїсти "Сєвєрсталі" переграли минулорічного переможця турніру пітерський СКА з рахунком 3:1 (0:0, 2:1, 1:0).

Перший період поєдинку відзначився бійкою між Євгеном Артюхіним та Пахрудіном Гімбатовим, а от закинутими шайбами порадувати уболівальників жодна з команд не спромоглася.

У другій двадцятихвилинці події розвивалися за схожим сценарієм до 36-ї хвилини, коли ювелірний пас Станіслава Єгошина виходом один на один завершив капітан череповецького клубу Євген Кетов. Не встигли підопічні Мілоша Ржиги оговтатися, як пропустили вдруге. Пострілом у ближній кут воріт Якуба Штепанека пробив Мікко Лехтонен.

Неприємну для СКА ситуацію за 25 секунд до сирени пом’якшив Гліб Клименко, який потужним пострілом у дев’ятку вразив ворота Василя Кошечкіна.

Заключний період запам’ятався ушкодженням гравця СКА Петера Прухи та другою шайбою Євгена Кетова.

Нагадаємо, що сьогодні о 19.00 у боротьбу за Кубок донбасу матчем проти "Автомобіліста" вступить "Донбас".