матч-центр
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 1 1
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

У Києві з’явиться нова сучасна ковзанка

"Авангард" реконструюють

Вже з наступного сезону на одну сучасну ковзанку у Києві стане більше. У цьому журналісти телеканалу "Хокей" переконалися особисто, побувавши на будівництві за адресою Мельникова, 46, де кипить робота з реконструкції спорткомплексу "Авангард".

"Влітку вже повинні тренуватися на ньому. На даний момент займаємося подовженням поля. Поле зміщується у бік виходу, а на вивільненому місці будуються нові трибуни і під трибунами нові роздягальні і гардеробна для хокеїстів. Зараз забетонували продовження поля і до травня навіть спробуємо запустити лід", - розповів керівник проекту реконструкції СК "Авангард" Сергій Яцин.

Параметри майданчика не зміняться. Вони відповідатимуть нормам Міжнародної федерації хокею - 60 на 30 метрів. Трибуни зможуть вмістити майже тисячу глядачів. Для журналістів мають відновити кімнату для преси на другому поверсі, для вболівальників відкриють кафе. А ще будівельники пообіцяли: "Борти, скло, табло і сидіння - все буде нове. Ми залишили тільки одну коробку, решту вичистили. Все буде нове".

Детальніше про реконструкцію льодового палацу "Авангард" в Києві дивіться у вівторок у програмі "Тиждень Хокею".

Комментарии 0

Новости партнеров
09:30
Телемагазин
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров