матч-центр
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

У Мінську вирішили, що локаут буде

Екс-гравець "Вінніпега" аналізує ситуацію у НХЛ

Сезон-2012/13 у Національній хокейній лізі не почнеться у визначений термін через локаут, заявив форвард мінського "Динамо", колишній гравець клубу НХЛ "Вінніпег Джетс" Тім Степлтон.

"Швидше за все, локаут у НХЛ, на жаль, буде. Я стежу за новинами з Північної Америки кожен день, і все йде до того, що сезон розпочнеться не у раніше намічені терміни. Сподіваюся, що перерва буде не надто довгою. Сподіваюся, що сезон відбудеться, оскільки в іншому випадку багато мох друзі з Канади залишаться без роботи. Але локаут, на мій погляд, все ж буде", - переконаний Степлтон.

Форвард зізнався, що не шкодує про своє рішення змінити НХЛ на КХЛ.

"Коли цього літа я вийшов на ринок вільних агентів НХЛ, то думав, що мене хтось забере протягом кількох перших днів. Але нічого такого не сталося. Ще по ходу сезону я, та й багато інших гравців у НХЛ, думали про можливість локауту, тому, отримавши пропозицію з Мінська, я вирішив, що мені варто спробувати сили в КХЛ. Зараз я в захваті від моєї нової команди. Мені тут дуже подобається", - зазначив Степлтон.

Нагадаємо, що екс-гравець "Вінніпега" перейшов у мінське "Динамо" влітку 2012 року, ставши необмежено вільним агентом у НХЛ.

У НХЛ тривають переговори між лігою і профспілкою гравців про новий колективний договор. Чинний контракт закінчується 15 вересня. На думку багатьох фахівців, імовірність часткового скасування сезону в НХЛ досить значна.

Комментарии 0

Новости партнеров
19:10
Смешанные единоборства
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров