матч-центр
Вчера 13 6
Сейчас 0 0
Сегодня 7 1
Завтра 10 6
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 13 6
Сейчас 0 0
Сегодня 7 1
Завтра 10 6
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

У НХЛ визнали, що пізно почали домовлятися з гравцями

Переговори знову не зрушили уперед

Переговори під НХЛ та профспілкою гравців про укладення нової колективної угоди слід було починати раніше, зокрема до 29 червня, оскільки представники гравців були до них не готові. Про це заявив заступник повноважного комісара ліги Білл Дейлі.

"Звичайно, я сподівався, що нам вдасться просунутися у переговорах. Я очікував, що ми досягнемо угоди і проведемо вкидання шайби. Озираючись назад, я розумію, що поки влітку ми сподівалися, що попереду ще купа часу на те щоб укласти угоду, можливо, нашою помилкою було те, що ми не розпочали переговори до 29 червня. Знову ж таки, якщо говорити про рівень терміновості, можливо, Асоціація гравців була не готова до діалогу", - наголосив Дейлі за результатами чергових дводенних переговорів, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Зустрічі між представниками гравців та НХЛ відбулися у середу та четвер, а їхніми темами стали допінг-тести та правові питання колективної угоди. При цьому сторони не обговорювали найболючішу, фінансову, проблему.

Водночас, за словами заступника повноважного комісара НХЛ, ліга навряд чи буде висувати якісь нові фінансові пропозиції профспілці, оскільки та, на його думку, не схильна домовлятися. Всі пропозиції, внесені представниками гравців, у лізі вважають однаково далекими від компромісних.

Нагадаємо, що локаут у НХЛ триває вже більше трьох тижнів. За інформацією Дейлі, збитки НХЛ від скасування передсезонних ігор і матчів у жовтні склали приблизно 250 мільйонів доларів.

Основне спірне питання в укладенні нової колективної угоди полягає у бажанні власників клубів зменшити частку гравців у загальних прибутках ліги з 57% до 46%. Хокеїсти на такі умови пристати не погоджуються.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
18:30
XSPORT News
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров