У "Сокола" не вистачає гравців на четверту ланку

Молодь поки не може відчутно допомогти

Київський "Сокіл" сам винен у пропущеній шайбі в матчі з "Беркутом", яка і стала переможною для суперника. Про це після матчу заявив тренер "Сокола" Микола Майко.

"Дуже багато сил витратили обидві команди. Все вирішила одна помилка, хоча помилок було і більше сьогодні. Просто чудово зіграли воротарі, і один, і другий, вище за будь-які похвали. Звинувачувати нашого воротаря абсолютно не можна у цій шайбі. Ми самі її привезли, самі створили. Була прикра помилка під час виходу із зони, і ми пропустили цей гол", - наголосив Майко.

Він також поскаржився, що у команді бракує досвідчених гравців, тому вже другий матч поспіль доводиться грати у три ланки. У вчорашньому матчі це призвело до втоми гравців і, як результат, до більш слабкої гри у третьому періоді, який і став вирішальним у матчі.

"Ми другу гру граємо практично у три ланки, у нас четверта ланка молодіжна, недосвідчена, і поки що не може багато часу проводити на льоду і реально впливати на результат. Природно, вони дуже мало виходять, а решта більше втомлюється, особливо коли йде гра у нерівних складах", - відзначив тренер.

Нагадаємо, що напередодні ввечері у другому матчі київського дербі "Беркут" здобув перемогу над "Соколом" з рахунком 1:0.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Гандбол. Лига Чемпионов. Мужчины. Мотор - Бешикташ
14:30
Новости партнеров
Новости партнеров