Українці поступилися у першому матчі в Данії

Голкіпер господарів залишив ворота сухими
08 февраля 2013г. 10:27

Збірна України зазнала поразки у своєму першому матчі на олімпійському кваліфікаційному турнірі, що розпочався сьогодні у данському Воєнсі.

Поєдинок проти господарів турніру закінчився для нашої національної команди з рахунком 0:2 (0:1, 0:1, 0:0).

Українці достойно грали проти представника вищого дивізіону світового хокею, однак припустилися кількох помилок. На 15:15 наша збірна пропустила шайбу від Фредеріка Сторма, а за десять хвилин - від Мортена Гріна. Крім того наприкінці другого періоду матч-штрафом був покараний Олег Шафаренко.

Відзначимо, що за кидками українці навіть перевершили суперника - 25:22.

Таким чином, за підсумками першого ігрового дня збірні Данії та Словенії - у лідерах, оскільки записали на свої рахунку по три очки. Команди Білорусі та України поки з нулями.