Сегодня 1 1
Сегодня 1 1

Українці закінчили ЧС перемогою над хорватами

Хорватія відзначилася першою шайбою

Молодіжна збірна України здобула перемогу над командою Хорватії у заключному матчі чемпіонату світу U20 у групі В першого дивізіону, що пройшов у Донецьку.

Поєдинок закінчився з рахунком 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) на користь господарів чемпіонату. У них голами відзначились Руслан Ромащенко на 2-й хвилині та Владислав Курський на 54-й.

У хорватів гол на рахунку Луки Мікуліча. Відзначимо, що ця шайба, яка залетіла у ворота Михайла Шевчука за 4,5 хвилини до закінчення гри, стала першою для збірної Хорватії на цьому турнірі.

Таким чином, українська команда, яка дебютувала у першому дивізіоні світових першостей, закінчила чемпіонат на четвертій сходинці, маючи у своєму активі 9 набраних балів. Команда Хорватії програла усі свої поєдинки, і тепер на неї очікує пониження у класі.