матч-центр
Вчера 10 7
Сейчас 0 0
Сегодня 10 7
Завтра 14 8
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 10 7
Сейчас 0 0
Сегодня 10 7
Завтра 14 8
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Українська збірна повністю укомплектувалась

Команда продовжує збір у Броварах

Національна команда України у повному складі продовжує тренувальний збір у Броварах.

До збірної долучилися Євген Пастух та Олександр Побєдоносцев, крім того Руслан Борисенко та Денис Петрухно замінили травмованих колег. Таким чином, на зборі у Броварах на даний час перебувають 24 хокеїсти.

А от щодо уродженця Києва Ігоря Гонгальського наставники збірної повинні прийняти рішення, чи потрібен він команді. Якщо так, федерація відновлюватиме його громадянство. Сам нападник, який зараз тренується із "Беркутом", не проти такого розвитку подій.

"Якби я не був зацікавлений, я не приїхав би, напевне. Звичайно я зацікавлений. З "Беркутом" ми ще не домовились ні про що, ще належить обговорити умови, на яких я можу залишитись у клубі. Ще усе попереду. Зараз потрібно добре провести збори зі збірною, а потім подумаю, де я буду у наступному сезоні", - наголосив Гонгальський.

Часу проявити себе у збірній залишилося не так і багато. Перше серйозне випробування на команду Олександра Куликова чекає вже восени. З 8 по 11 листопада у Києві відбудеться кваліфікаційний олімпійський турнір.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=dev.xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
15:55
Баскетбол. FREEZEOIL Кубок Украины. Финал. Прямая трансляция
Новости партнеров
Новости партнеров