матч-центр
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 1 1
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

Биков: "Донбасу" буде складно вийти до плей-офф"

Знаменитий тренер повертається до ЦСКА

Екс-наставник ЦСКА та збірної Росії В’ячеслав Биков, який двічі приводив росіян до золотих нагород на світових першостях, заявив  izvestia.ru про готовність знову працювати у ЦСКА.

"У мене відбувся дуже змістовний діалог з представниками компанії "Роснефть". Звичайно ж, працювати в такому великому і рідному клубі як ЦСКА для мене завжди було почесно. Тим більше що зараз проект ЦСКА стає дуже серйозним.

Ми говорили про можливість того, щоб я увійшов до опікунської ради клубу. Про щось інше говорити поки передчасно", - розповів тренер.

Також В’ячеслав Биков прокоментував дебют у КХЛ команд з Донецька та Праги:

"Цим командам буде складно вийти до плей-офф з об’єктивних причин. По-перше, "Донбас" - це відвертий новачок, новонароджена команда. Потрібно ще налагодити систему, а це не так просто. Хоча все можливо. У Празі не зовсім новачки, все-таки команда вже пройшла один сезон. Я думаю, що все буде залежати не тільки від спортивної складової, а й від адміністративного ресурсу та бажання покращувати всю інфраструктуру".

Комментарии 0

Новости партнеров
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров