Новость

"Вітязь" відмовився від кулачних боїв

| Хоккей

Новий тафгай - він "більше ігрового плану"

Бійок і кулачних боїв за участю хокеїстів чеховського "Вітязя" у наступному сезоні КХЛ не буде, заявив головний тренер команди Юрій Леонов.

"Стратегія" Витязя "тепер зміниться. І я б цього хотів, і керівництво клубу притримується такого погляду, що потрібно грати в першу чергу, а все інше, як шоу, повинно бути, але мінімізовано. Ми говорили з керівництвом на цю тему. Залишився один тафгай, другого брали, але він більше ігрового плану. У мене є інформація, що інші команди КХЛ зараз теж взяли по одному бійцеві. Ми з керівництвом обговорили, що навіть якщо будуть якісь сутички, то це повинно бути чітко: боєць з бійцем, а не те, щоб вибивати ключового гравця іншої команди, налітати на когось і бити", - наголосив тренер.

У той же час Леонов не зумів відповісти, що буде візитною карткою "Вітязя" в наступному сезоні під його керівництвом.

Нагадаємо, у середу стало відомо про призначення Юрія Леонова новим головним тренером чеховської команди.

Виступ "Вітязя" у КХЛ протягом останніх сезонів супроводжувався постійними бійками та дискваліфікаціями гравців, навіть ставилося питання про виключення клубу з ліги за брудну манеру гри. Керівництво та екс-головний тренер команди Андрій Назаров говорили, що цей стиль - візитна картка "Вітязя".

Комментарии (0)
Новости партнеров