матч-центр
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 3 3
Завтра 2 2
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 3 3
Завтра 2 2
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

"Вітязь" відмовився від кулачних боїв

Новий тафгай - він "більше ігрового плану"

Бійок і кулачних боїв за участю хокеїстів чеховського "Вітязя" у наступному сезоні КХЛ не буде, заявив головний тренер команди Юрій Леонов.

"Стратегія" Витязя "тепер зміниться. І я б цього хотів, і керівництво клубу притримується такого погляду, що потрібно грати в першу чергу, а все інше, як шоу, повинно бути, але мінімізовано. Ми говорили з керівництвом на цю тему. Залишився один тафгай, другого брали, але він більше ігрового плану. У мене є інформація, що інші команди КХЛ зараз теж взяли по одному бійцеві. Ми з керівництвом обговорили, що навіть якщо будуть якісь сутички, то це повинно бути чітко: боєць з бійцем, а не те, щоб вибивати ключового гравця іншої команди, налітати на когось і бити", - наголосив тренер.

У той же час Леонов не зумів відповісти, що буде візитною карткою "Вітязя" в наступному сезоні під його керівництвом.

Нагадаємо, у середу стало відомо про призначення Юрія Леонова новим головним тренером чеховської команди.

Виступ "Вітязя" у КХЛ протягом останніх сезонів супроводжувався постійними бійками та дискваліфікаціями гравців, навіть ставилося питання про виключення клубу з ліги за брудну манеру гри. Керівництво та екс-головний тренер команди Андрій Назаров говорили, що цей стиль - візитна картка "Вітязя".

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
15:00
Фри-файт. Открытый Чемпионат Украины среди аматоров. Прямая трансляция
live
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров