Ялонен: Ментальність допомогла "Донбасу"

Український клуб покарав СКА за грубі гомилки

Головний тренер СКА Юкка Ялонен на прес-конференції після поразки від "Донбасу" (2:4) відзначив, що на результат вплинули помилки армійців в першому періоді.

"По першому періоду стало зрозуміло, що сьогодні наш суперник краще готовий ментально,
- сказав Ялонен. -
Зробили кілька грубих помилок на початку гри. Втім, вважаю, що другий і третій період ми зіграли більш-менш пристойно, але не змогли закинути необхідну кількість шайб. Задоволений тим, що в останньому періоді не припинили грати і до останніх секунд намагалися вирівняти становище"
.

Нагадаємо, що до матчу з "Донбасом" пітерський СКА не програв у нинішньому чемпіонаті жодного матчу.