Новость

Європа вимагає позбавити Білорусь ЧС-2014

| Хоккей

За політв’язнів відповідатимуть хокеїсти

У четвер Європарламент ухвалив резолюцію з ініціативою перенести чемпіонат світу з хокею 2014 року з Білорусі в іншу країну. Таке рішення пояснюється порушенням прав людини та основних свобод у цій східноєвропейській країні.

"Європарламент закликає національні федерації хокею на льоду країн-членів Євросоюзу та інших демократичних країн чинити тиск на Міжнародну федерацію хокею на льоду, в тому числі на майбутньому травневому конгресі у Гельсінкі з тим, щоб вона переглянула своє попереднє рішення і вивчила можливість довірити проведення чемпіонату світу з хокею, який має пройти у Білорусі в 2014 році, іншій країні, допоки не будуть звільнені всі політичні в’язні", - говориться у заяві Європарламенту.

Нагадаємо, Міжнародна федерація хокею на осінньому засіданні в Японії планує розглянути питання про перенесення чемпіонату світу 2014 року з Білорусі до іншої країни.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив у відповідь, що можливе позбавлення Білорусі права проведення чемпіонату світу завдасть шкоди іміджу Міжнародної федерації хокею (IIHF) і всьому світовому спорту.

Комментарии (0)
Новости партнеров