Привіт усім!

Канал XSPORT відкриває свій сайт. Він прийде на зміну ресурсу bighockey.ua, від чого потік хокейного контенту тільки збільшиться (а весь архівний контент також залишається доступним). І звичайно, з’явиться багато нового з різних видів спорту.

Канал XSPORT відкриває свій сайт. Він прийде на зміну ресурсу bighockey.ua, від чого потік хокейного контенту тільки збільшиться (а весь архівний контент також залишається доступним). І звичайно, з’явиться багато нового з різних видів спорту.

Ви будете мати змогу подивитися усе відео, яке знімає та показує канал XSPORT, і навіть те, яке не показує (чекайте таких собі невеликих сюрпризів), першими ЦІЛОДОБОВО дізнаватися усі новини, комунікувати з тими, хто робить сайт і канал, з тими, про кого ми говоримо – тобто, зі спортсменами, тренерами, менеджерами. Буде аналітика, буде онлайн статистика світових топ-турнірів. Ви зможете озвучити – точніше, написати – власні думки, прогнози, а кому дуже хочеться – навіть поради спортсменам і тренерам, почитати такі ж думки і прогнози інших фанів

Ви навіть зможете самі робити сайт XSPORT – ми вже зараз пропонуємо надсилати своє відео, залите, наприклад, на файлообмінники або на Youtube. Відео пов’язане зі спортом – те, що ви піддивилися на змаганнях, або відео власних – чому ні? – виступів і рекордів. Скоро запрацює спеціальний розділ з контентом наших юзерів – хто хоче заявити про себе світу, welcome (тільки ж пам’ятайте про етичні норми, обов’язкові для засобів масової інформації).

У нас є що сказати і що показати – причому цього настільки багато, що не вміщається в ефір навіть спеціалізованого телеканалу. У нас нові люди в команді – молоді і поведені на спорті, у нас великі амбіції – насичувати інтернет простір авторитетною, ексклюзивною, оперативною і веселою інформацією про спорт. Хочемо, щоб спорт був повноцінною частиною вашого життя, як він є частиною нашого життя. Це так коротко про те, навіщо ми запускаємо цей проект.

Деякі з наших сервісів ще у процесі розробки, але ми поспішаємо прийти до вас напередодні Олімпійських Ігор, тому те, що не встигаємо, будемо доробляти по ходу. На Сочинські Ігри у нас великі плани, як і на весь наступний рік. Нагадаю, канал XSPORT і відповідно сайту XSPORT.ua у розділі ONLINE показує – вперше в історії нашого ТБ та інтернету – весь хокейний турнір, а ще засилаємо у Сочі нашу знімальну групу та коментатора. Від Сергія Цукіла, Сергія Артеменка та Олександра Сукманського на каналі та на сайті матимете всі ексклюзивні новини, інтерв’ю та блоги з місця подій.

Крім того, і до, і після Ігор продовжуємо показувати весь найкращий хокей на планеті Земля, професіональний бокс, теніс, Кубок світу з біатлону, фігурне катання, гандбольну Лігу чемпіонів, а ще буде зимова легка атлетика, покер і багато-багато всього. Так що вболівайте за наших і будьте з нами, бо з нами вболівати за наших цікавіше і комфортніше, ніж деінде!:-)

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Новости партнеров