Завтра 3

Британці вибили Україну з групи А

Угорщина програє Великій Британії
21 апреля 2012г. 20:01

Збірна Великої Британії у своєму заключному матчі на чемпіонаті світу у Словенії вирвала перемогу у збірної Угорщини (5:4).

Британці першими відкрили рахунок - на другій хвилині матчу Філліпс вразив ворота угорської збірної. Однак за лічені хвилини Ваш зрівняв рахунок, а Ковач вивів угорців вперед. У самому кінці першого періоду Дауд відновив рівновагу (2:2).

Протягом другої двадцятихвилинки угорці виривалися вперед, а британці наздоганяли. Забивали Шофрон (22-а хвилина), Фассі (35), Міхай (37), Кларк (40).

У третьому періоді глядачі побачили лише одну шайбу. Влучно проведений булліт Дауда приніс перемогу збірній Великої Британії і забезпечив їй місце у групі А першого дивізіону на наступному чемпіонаті.

Після цього матчу Україна з 3-ма очками поступилася п’ятим місцем британцям і у наступному році виступатиме у групі Б.