"Донбас" впевнено переміг "Беркут"

Регулярний чемпіонат ПХЛ завершився
26 февраля 2012г. 17:43

"Донбас-2" у останньому матчі регулярного чемпіонату ПХЛ впевнено переміг київський "Беркут".

Поєдинок особливого турнірного значення не мав, а от у психологічному плані результат гри може, як допомогти так і нашкодити.

Переший період завершився – 1:1. Обидві команди закинули шайби перебуваючи у більшості. За господарів відзначився Німенко, а за гостей – Сальников. А от другий та третій періоди "Беркут" повністю провалив. Підопічні Олега Мікульчика шість разів відзначились у воротах суперника, тричі реалізувавши чисельну більшість.

Автором ще однієї шайби та результативної передачі став Німенко. По разу відзначились Алексюк, Бойченко, Кокшаров, Аверкін, Васільєв та Ісхаков.

У підсумку – 7:1. "Донбас" виграв всі шість очних зустрічей регулярної першості. Корисний урок перед плей-оф для "Беркута".