Завтра 3

"Донбас" з мінімальним рахунком програв "Авангарду"

Федотенко закинув першу шайбу за донецьку команду
15 октября 2012г. 17:11

Донецький "Донбас" на виїзді у надважкому протистоянні регулярного чемпіонату КХЛ з мінімальним рахунком програв омському "Авангарду".

Матч, що пройшов 15 жовтня в Омську, завершився перемогою господарів льоду 2:1 (1:0, 1:0, 0:1).

Рахунок у зустрічі на 17-й хвилині відкрив Олександр Пережогін. У середині другого періоду Сергій Костіцин перевагу "Авангарду" подвоїв. Єдину шайбу у складі донеччан на 55-й хвилині закинув Руслан Федотенко. Фінальний штурм воріт Каррі Рамо у виконанні гравців "Донбасу" й вихід шостого польового гравця ситуацію не змінили.

Відзначимо, що для Федотенка сьогоднішня шайба стала першою за "Донбас". Загалом у складі української команди він набрав три бали за результативність - раніше енхаелівець двічі вдало асистував партнерам.

Нагадаємо, що свій попередній поєдинок регулярного чемпіонату "Донбас" виграв у "Витязя 1:0, а "Авангард" - у ризького "Динамо" 4:2.