"Фінікс" вже однією ногою у чвертьфіналі плей-офф

"Койоти" повертаються переможцями з Чикаго
20 апреля 2012г. 09:10

Хокеїсти "Фінікс Койотс" здобули перемогу над "Чикаго Блекгоукс" у четвертому матчі серії першого раунду Кубка Стенлі.

Зустріч, що відбулася в п’ятницю на арені "Юнайтед Центр", завершилася перемогою гостей в овертаймі з рахунком 3:2 (0:0, 0:0, 2:2, 1:0).

Рахунок у грі на 48-й хвилині відкрив Шон Доун з передачі Рея Вітні. А вже через 44 секунди Тейлор Пайетт подвоїв перевагу гостей. У ролі асистентів виступили Антуан Верметт і Радим Врбата. На 51-й хвилині Брендан Моррісон з передачі Джонатана Тоевса та Нікласа Хьялмарссона скоротив відставання "Чикаго". За півтори хвилини до кінця основного часу матчу головний тренер господарів Джоель Кенневілль зняв воротаря і випустив на майданчик шостого польового гравця, що принесло свої плоди. Міхал Фролік перевів гру в овертайм, забивши на 59-й хвилині. Асистували йому Дейв Болланд і Джонні Одуя. Автором переможної шайби став форвард "Фінікса" Міккел Бедкер, який відзначився на 63-й хвилині.

Завдяки цій перемозі "Койотс" довели рахунок в серії плей-офф до 3:1 на свою користь, і вже у наступному матчі, який відбудеться в неділю, 22 квітня, в Глендейлі, можуть забезпечити собі місце у чвертьфіналі Кубка Стенлі.