"Кінґз" залишився лише крок до завоювання Кубка Стенлі

"Нью-Джерсі" програє третій матч поспіль
05 июня 2012г. 09:04

"Лос-Анджелес Кінґз" здобули третю поспіль перемогу у фінальному протистоянні Кубка Стенлі з "Нью-Джерсі Девілз" і повели 3-0 у серії до чотирьох перемог.

Матч, що пройшов у понеділок в Лос-Анджелесі, закінчився з рахунком 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) на користь господарів. Після "сухого" першого періоду на 26-й хвилині Алек Мартінес, зігравши на добиванні, вивів "Кінґз" вперед, а за 10 хвилин Анже Копітар перевагу господарів подвоїв. Йому асистували Дастін Браун і Джастін Вільямс.

Остаточно долю матчу вирішили дві шайби у ворота "Девілз" у третій двадцятихвилинці. Третю шайбу на 45-й хвилині закинув Джефф Картер, реалізувавши чисельну перевагу. А за кілька хвилин, знову у більшості, відзначився Джастін Вільямс.

Наступна зустріч, яка у випадку перемоги "Кінґз" може стати останньою, відбудеться 6 червня також у Лос-Анджелесі.