"Нью-Джерсі" проґавив перемогу у домашньому матчі

"Флорида" наблизилася до перемоги у серії
18 апреля 2012г. 10:12

"Флорида Пантерз" здобули на виїзді вольову перемогу над "Нью-Джерсі Девілз" (4:3) в матчі плей-офф НХЛ і вийшли вперед у серії.

Перший період матчу виявився надрезультативним - відразу п’ять з восьми закинутих у грі шайб припали на першу двадцятихвилинку. "Нью-Джерсі" активно стартував, і вже до 8-ї хвилини рахунок був 3:0 на користь господарів, голи забили Зак Парізе, якому асистував Ілля Ковальчук, а також Стівен Джіонта і Патрік Еліаш. Але потім гості перехопили ініціативу, і в кінцівці періоду дві шайби відіграли, їх записали на свій рахунок Шон Бергенхейм і Джейсон Гаррісон.

Друга третина зустрічі вийшла менш результативною, і забивали в ній тільки гравці "Флориди" - на 22-й хвилині відзначився Майк Вівер, а через п’ять хвилин забив Брайан Кемпбелл. У третьому періоді глядачі голів не побачили.

Рахунок у серії став 2-1 на користь "Пантерз". Наступна гра протистояння відбудеться у четвер, 19 квітня.