Росіяни познущалися над збірною Швеції

Росія шокувала кількістю голів і штрафних хвилин
12 мая 2012г. 00:08

Збірна Швеції зазнала розгромної поразки від збірної Росії.

Матч групового етапу чемпіонату світу, що проходить у Швеції та Фінляндії, закінчився з рахунком 7:3 (1:2, 2:1, 4:0).

У складі збірної Швеції, яка першою відкрила рахунок у матчі, шайби на рахунку Еріка Карлссона (6-та хвилина), Генріка Зеттенберга (15) та Йохана Франзена (30).

У росіян Євгеній Малкін оформив хет-трик (36, 43, 52), а також відзначились Олександр Попов (11), Олексій Ємелін (39), Олександр Пережогін (41) та Денис Денісов (60).

Крім великої кількості голів команди також відзначились досить грубою грою. Дмитро Калінін був покараний матч-штрафом, а загальна кількість штрафних хвилин у збірної Росії становить 37 - майже два періоди.

Після цієї гри у росіян очок найбільше не тільки у своїй групі, де вони стали одноосібними лідерами, але й серед усіх учасників чемпіонату, а саме - 15. Шведи з 12-ма очками, набраними у попередніх зустрічах, опустилися на другу сходинку.