"Салават" ледь врятувався від другої поразки

Канада не залишила шансів "Давосу"
28 декабря 2012г. 10:28

Уфимський "Салават Юлаєв" у своєму другому матчі на Кубку Шпенглера лише у овертаймі зумів здобути перемогу над чеським клубом "Вінковіце".

Поєдинок, що відбувся 28 грудня у швейцарському Давосі, закінчився з рахунком 5:4ОТ (1:2; 2:2; 1:0; 1:0) на користь російської команди. У її складі дубль оформив Зинов’єв, ще по разу відзначилися Філатов і Кольцов. У чехів шайби на рахунку Гуна, який вразив ворота Тарккі двічі, а також Романа та Свачича.

У іншому поєдинку на турнірі команда канадців розгромила господарів - "Давос" з рахунком 5:0 (2:0, 2:0, 1:0). Перемогу канадцям принесли влучні кидки Тавареса, Сміта, Річі (дубль), Вільямса.

Нагадаємо, що днем раніше "Салават" був розгромлений "Давосом" (1:5), а команда Канади у овертаймі поступилася "Мангейму".