Сеуканд переміг свою колишню команду

"Компаньйон" і "Сокіл" провели "репетицію" плей-оф
20 февраля 2012г. 09:37

"Компаньйон-Нафтогаз" та "Сокіл" провели останню, шосту, зустріч в рамках регулярного чемпіонату ПХЛ.

Стовідсоткову нагоду вийти вперед нафтогазівці отримали на початку першого періоду. Микита Буценко заробив булліт, та пробити Костянтина Сімчука в нього не вийшло. А от "Сокіл" свій шанс не проґавив – красиву шайбу закидає Нікіта Смірнов. Ще до перерви "Компаньйон" паритет відновив. Команда Олександра Сеуканда отримала подарунок від суперника – велику чисельну перевагу. Її реалізував Євген Кривомаз.

В другому періоді "Сокіл" ще двічі грав утрьох проти п’яти гравців суперника. Обидві нагоди нафтогазівці не змарнували. Євген Кривомаз оформив дубль, також забив Віктор Шаритон. Надію на утримання інтриги подарував Ігор Шаманський - шайба і вже традиційний танок мишей у виконанні невисокої ланки нападу.

Олександр Годинюк здаватися не збирався, наприкінці гри, коли "Компаньйон" грав у меншості, "Сокіл" зняв голкіпера. Дивіденди від того отримав тільки суперник – Павло Борисенко закинув вже у порожні ворота. У підсумку 4:2 - Олександр Сеуканд вдруге перемагає колишню команду.