Завтра 1

Шуплер: Радий, що Лацо відбив чотири буліти

Сьогодні фортуна була на боці донеччан
14 ноября 2012г. 23:41

Головний тренер донецького "Донбасу" Юліус Шуплер на післяматчевій прес-конференції подякував своїм підопічним за перемогу над нижньокамським "Нєфтєхіміком", а також відзначив майстерну гру словацького голкіпера Яна Лацо.

"

Я вдячний хлопцям, що ми виграли цю гру бодай за булітами. Перший період був дуже хорошим та активним. Ми створили багато гольових моментів, але часто виручав воротар суперника. У другому періоді ми розслабилися, було багато вилучень, яких бути не повинно. В останньому періоді небажано було пропустити, але ми пропустили, граючи в меншості. В овертаймі були можливості відзначитися, але знову добре діяв воротар.

Буліти, я вже не раз говорив, і ви самі знаєте, це не тільки майстерність виконавців, але й фортуна. Я радий, що Ян Лацо відбив чотири буліти, а потім справу до своїх рук взяв капітан і вирішив своїм вдалим кидком результат. Гра була непростою, тримала в напрузі усіх. Звичайно, бажано, щоб команда грала стабільно
", - наголосив Шуплер.

У свою чергу головний тренер "Нєфтєхіміка" Володимир Голубович вважає, що "Донбас" переміг заслужено.

"

Вітаю суперника з перемогою. Вважаю, що вона заслужена. "Донбас" сьогодні був грамотнішим, цілеспрямованішим, організованішим. Після першого періоду ми могли закінчити гру, але, на щастя, не щастило супротивнику і нам пощастило в тому сенсі, що Метт зіграв дуже впевнено. У другому трохи вирівняли гру, хоча й отримали непотрібний гол. Неграмотно зіграла молодь, яка привезла шайбу в свою зону, хоча потрібно було їхати на зміну. Третій період був більш-менш рівним, а буліти - це лотерея
", - зазначив наставник.

Нагадаємо, що сьогодні "Донбас" у матчі регулярного чемпіонату КХЛ за булітами переміг "Нєфтєхімік" - 3:2Б.