Завтра 3

"Трактор" врятувався від вильоту з плей-оф

Серія повертається до Челябинська
01 апреля 2013г. 09:05

Челябинський "Трактор" не дозволив казанському "Ак Барсу" здобути четверту перемогу у півфінальній серії Кубка Гагаріна і забезпечити собі місце у наступному раунді плей-оф КХЛ.

31 березня у Казані челябинська команда здобула перемогу у овертаймі з рахунком 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0).

На шайбу Яна Буліса у першому періоді (15:10) гості відповіли голом Іллі Нікуліна у третій двадцятихвилинці (49:51). Перемогу ж гостям у додатковий час приніс Петрі Контіола (79:52), якому асистував Валерій Нічушкін.

"За п’ять матчів чотири овертайми - таке в моїй практиці вперше. Стільки сил хлопці витратили на ці ігри! Вдячний їм за те, що ми сьогодні перемогли і продовжили серію"
, - заявив після матчу наставник "Трактора" Валерій Білоусов.

Таким чином, рахунок у серії став 3-2 на користь "Ак Барса", а наступний поєдинок команди проведуть 2 квітня у Челябинську.