матч-центр
Вчера 45 10
Сейчас 0 0
Сегодня 70 18
Завтра 4 4
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 45 10
Сейчас 0 0
Сегодня 70 18
Завтра 4 4
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

За три роки я схудла на 55 кг

З такої новини починаю свій перший блог на сайті XSPORT.ua

Вітаю! Мене звати Ольга Коробка, і відтепер я вестиму свій блог на XSPORT.ua.

Ті, хто цікавиться спортом, переважно знають мене як найважчу спортсменку-професіонала планети. Приміром, на чемпіонаті світу в Парижі 2011 року моя вага сягнула 166,6 кг – отака от магія цифр, «три шістки»! Напевне, щось в тому містичне є. Але, хай там як, саме та світова першість 2011 року стала для мене останнім великим змаганням у кар’єрі. Я пішла з важкої атлетики.

Сьогодні при зрості 180 см моя вага складає 109-110 кг.

Так-так, ви все правильно зрозуміли – за цей час мені вдалося скинути майже 60 кг! І це ще не межа. Я поставила собі на меті зупинитися на позначці 95-100 кг – для мого зросту це була б доволі комфортна вага.

Весь парадокс у тому, що лише після закінчення активних занять спортом мені вдалося зробити те, до чого я так довго йшла. Поясню чому. Здавалося б, людина, яка є професійним спортсменом, більше рухається і переносить навантажень відповідно, має втрачати багато калорій. Але важка атлетика – трошки інший вид спорту, це по-перше. По-друге, виступаючи на найвищому рівні і регулярно тренуючись, в харчуванні я себе сильно не обмежувала. Оце і була основна проблема.

Фото А. Белоножко

Після того, як я отримала дискваліфікацію, саме собою постало питання: а що далі? Я планувала відбути термін дисквалу і повернутися у великий спорт задля виступу на Олімпійських Іграх-2016. А в період заборони вирішила присвятити всю себе тому, на що завжди бракувало часу і сили волі - схудненню! Я почала ближче знайомитися з таким новим і цікавим видом спорту, як кросс-фіт. І не лише цікавитися, а й паралельно займатися ним. Ця програма підходить важкоатлетам, розширює можливості їхнього організму виходячи з тієї бази, яка вже напрацьована роками у спорті. З часом я стала гнучкішою і швидшою.

Окремо варто зупинитися на харчуванні. Звичайно, чим би ти не займалася – при неправильному харчуванні всі твої зусилля даватимуть далеко не той результат, якого очікуєш. Я перечитала багато літератури, спілкувалася з людьми, вирішила раз і назавжди – я дуже ретельно буду підбирати інгредієнти, поєднувати їх у стравах і таки схудну!

Перший місяць не приніс жодних результатів. І це при тому, що я наполегливо тренувалася і дуже прискіпливо підбирала раціон харчування. Я не скинула жодного – жодного! – кілограма… Напевне, багато хто в такому випадку полишив би цю систему і перейшов на іншу, але не я – кар’єра професійної спортсменки загартувала в мені характер, і я гнула свою лінію далі. Що було потім – ви вже знаєте.

Ось так, якщо коротко, я вам розповіла про свої останні три роки поза великим спортом. Нині я в Чернігові, де сьогодні стартує Кубок України з важкої атлетики. На змагання я запрошена в якості почесного гостя, буду рада побачити всіх знайомих і друзів. Вже в наступному блозі я розкажу про підсумки Кубка України, а також про свою громадянську позицію щодо подій на Сході України, тренерську роботу, і поясню, чому після закінчення терміну дискваліфікації я так і не відновила кар’єру важкоатлетки.

До зустрічі!

Комментарии 5

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.