Сегодня 5 2
Завтра 11 4

"Донбас-2" переграв "Харківських Акул"

Тренер харків’ян грою задоволений

Найкраща гра "Харківських Акул" проти "Донбасу" цього сезону. Так охрестив шосту битву між командами наставник харків’ян Дмитро Якушин, хоча "Акули" цього сезону так і не змогли переграти чинних чемпіонів.

Вже на шостій хвилині поєдинку Олександр Бобкін змусив Олександра Харитонова діставати шайбу із власних воріт. На 13-ій хвилині Павєл Бойченко робить рахунок 2:0 на користь донеччан.

Капітан "Акул" Андрій Лупандін в середині другої двадцятихвилинки відставання скоротив. Потому господарі мали чудову нагоду аби відновити статус-кво, та за півтори хвилини, які команда провела вп’ятьох проти трьох гравців суперника, відзначитися харків’янам так і не вдалося.

Усі шанси перевести гру в овретайм мав Олександр Пономарь, було це за кілька секунд до фінальної сирени. Та чудова гра Вадима Селіверстова зберегла рахунок 2:1.