Сейчас 4
Вчера 19
Сегодня 16
Завтра 4
Развернуть Свернуть

Веб-конференция с Брынзаком на XSPORT

27 ноября в 15:00 президент Федерации биатлона ответит на вопросы шаших читателей. ВИДЕО ОНЛАЙН В ЭТОЙ НОВОСТИ И НА ТЕЛЕКАНАЛЕ XSPORT!
Брынзак пообщается с читателями XSPORT.ua / XSPORT

Совсем недавно на XSPORT гостила олимпийская чемпионка биатлонистка Юлия Джима, и вот теперь, перед стартом очередного биатлонного сезона у болельщиков есть возможность на нашем сайте пообщаться с президентом Федерации биатлона Владимиром Брынзаком.

Веб-конференция с Брынзаком состоится 27 ноября в 15:00. Вопросы гостю задавайте в комментариях к этой новости.

Напомним, что старт Кубка мира 2014/2015 намечен на 30 ноября, когда в Эстерсунде пройдет смешанная эстафета. На XSPORT.ua можно будет наблюдать за этой гонкой.

Источник: XSPORT
Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 20

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.
Страницы:   1    2   
26 ноября 2014г. 09:50
Володимир Михайлович,скажiть будь-ласка ,на Вашу думку чи готова психологiчно Iрина Варвинець бути повноцiнним учасником естафетноi 4-ки?Фiзично видно що вона готова.Чи можна розраховувати що у Iри буде такий же дебют як i в Юлi Джими 2 роки назад.
26 ноября 2014г. 09:46
Доброго дня. Питання таке - після того як пішли Олена Підгрушна і вкотре травмувалась Віта Семеренко - чи готова, в першу чергу психологічно, Валя Семеренко до ролі лідера команди? Її результати і статус номер один в команді - мав би її розкріпостити чи навпаки цей статус може зіграти не на руку Валентині? Завчасно дякую.
26 ноября 2014г. 09:20
1. Назвіть повний склад чоловічої і жіночої команди на цей сезон.
2. Як ви оцінюєте наші медальні шанси?
26 ноября 2014г. 00:15
Володимир Михайлович, скажіть, чи можна розраховувати побачити Віту ще в цьому сезоні, чи все дуже серьйозно? Як взагалі налаштована команда на сезон, чи є конкретні цілі?
25 ноября 2014г. 20:51
Добрий день, Володимир Михайлович. У мене два питання. Всі розуміють, що після втрати Олени Підгрушної і травми Віти Семеренко буде важко розраховувати на високі місця в естафеті (хоча ми надіємось).  Кого будете ставити замість них? Бондар, Варвинець, Бурдига чи може когось іншого? І друге питання. Поясніть ситуацію з травмою Віти. Наскільки все серйозно? Коли вона поправиться?
25 ноября 2014г. 14:26
Доброго дня! Володимир Михайлович, у мене до Вас 2 запитання:
1. Яка ситуація із спортивними базами та спортивними секціями для тренувань у Карпатському регіоні (зокрема, у Тисовці) і чи планує Федерація розвивати біатлон у таких туристичних центрах як Яремче, Буковель, Ворохта, Славське?
2. Чи отримали призові за олімпійські медалі та обіцяні матеріальні блага дівчата (сестри Семеренки, Підгрушна, Джима) та їхній тренер Григорій Шамрай?
25 ноября 2014г. 11:26
Владимир Михайлович, скажите пожалуйста, переход Елены Пидгрушной помог в развитии инфраструктуры баз подготовки и спортшкол для развития биатлона в стране? Почувствовали ли Вы помощь в вопросах развития, ведь биатлон в зимних видах спорта единственный, где у нас есть реальные успехи в том числе и на Олимпийских играх?
25 ноября 2014г. 11:25
Здравствуйте! Разъясните пожалуйста ситуацию по травме Виты Семеренко и насколько это может повлиять на её дальнейшую судьбу в профессиональном спорте.Сможет ли она вернуться на свой уровень?
24 ноября 2014г. 23:12
Доброго дня! Чи будуть трансляції виступів наших біатлоністів по телебаченні?
24 ноября 2014г. 21:59
Владимир Михайлович,скажите пожалуйста как обстоит ситуация с финансированием и какие Ваши цели на этот сезон?

Страницы: 1  2  

Букмекер месяца