Вчера 8
Сегодня 19
Завтра 10
Развернуть Свернуть

Веб-конференция Игоря Цыганыка

Телеведущий отвечает на вопросы болельщиков в понедельник 22 февраля
Задай вопрос Игорю Цыганыку! / 2plus2.ua

В понедельник 22 февраля гостем веб-конференции на портале XSPORT.ua станет известный украинский телеведущий Игорь Цыганык.

Задавайте свои вопросы в комментариях к этой новости. Сервис комментариев доступен на XSPORT.ua БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ.

Начало мероприятия запланировано на 12:00.

Напомним, что уже в пятницу четвертого февраля после паузы возобновляется чемпионат Украины, относительно формата которого на следующий сезон идет много споров и дискуссий. Об этом и не только мы и поговорим с Игорем Цыганыком! 

Источник: XSPORT
Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 21

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.
Страницы:   1    2    3   
21 февраля 2016г. 20:54
Что делать с чемпионатом Украины? Есть шанс вернуть его на былой уровень?
21 февраля 2016г. 20:53
Добрий день! В яких ви стосунках з футболістами, тренерами і президентами клубів УПЛ? Є такі, що після програм Профутболу не спілкуються з вашими журналістами?
21 февраля 2016г. 00:41
Хто це такий?
20 февраля 2016г. 16:42
Хочу багато спитатись,але...спитаюсь найцiкавiше для себе,IГОРЕ на 2+2 можливе збiльшення футбольного контенту(еврокубки,збiрна,топ 5 чемп)?
20 февраля 2016г. 16:36
Добрий день Iгоре!
Ви ще будете коментувати футбол?
20 февраля 2016г. 12:58
Ігоре Степановичу, певен Ви дивилися гру Шахтаря проти Шальке. У стартовому складі було 7 українців, усі гравці , які грали в центральній зоні - наші співвітчизники. Мені вже давно здається, що різниця бразильців і українців лише в одному- іноземці не бояться брати на себе гру,десь креативити,виконувати не стандартні дії. Через те вони і досягають успіху. А в нас таких немає.Взагалі.Напевно, бояться.. Навіть той самий Коноплянка, він завжди діє по шаблону. Це така психологія чи що ?
давно хотів почути вашу думку щодо цього
20 февраля 2016г. 12:48
Доброго дня, Ігоре Степановичу:)
Маю три запитання :)
1.Скажуть , будь ласка, Ви в житті маєте якісь принципи? І чи взагалі повинні вони бути в людини?
2. Який Ваш рівень англійської? Чи часто Ваші знання іноземної мови допомагають Вам у вашій роботі ?
3. Впевнений , Ви слідкуєте за іспанським чемпіонатом. Як Вам теперішня форма Барси та Реала ?
Дякую :)
20 февраля 2016г. 09:42
Доброго дня!

1. З чого почалося Ваше захоплення футболом і чи пам'ятаєте, який матч відвідали вперше? 2. Що, на Вашу думку, буде з українським футболом років через 10? Дякую)
19 февраля 2016г. 17:11
Чи повернуться єврокубки на 2+2? І чи будуть нові випуски "Гри без правил"?
19 февраля 2016г. 17:07
Не боїтесь мати справу з ТК Футбол формуючи спільний пул УПЛ? Адже з єврокубками вони вас "кинули"

Страницы: 1  2  3  

Букмекер месяца