"Детройт" встановив рекорд НХЛ

Це врешті сталося!
15 февраля 2012г. 15:59

Це врешті сталося! "Детройт" встановив новий рекорд Національної хокейної ліги – "Червоні крила" виграли 21-й поспіль матч на власному льоду!

Черговою командою, яка полишила Джо Луїс Арену без залікових пунктів став "Даллас".

Кувати перемогу підопічні Майка Бебкока розпочали на 8 хвилині. Більшість реалізував Хенрік Зеттеберг. Колегу по команді, за два оберти хвилинної стрілки підтримав своїм потужним кидком Бред Стюард.

Другий період шайбами глядачів не потішив. Натомість останні п’ять хвилин ігрового часу вмістили в себе ще дві шайби. На 56-й хвилині рахунок до 3:0 довів Іржи Гудлер.

А за 33 секунди до сирени та фіксації нового рекорду "Детройта" шайбу престижу за "Даллас" закинув Адам Буріш. В підсумку 3:1 за господарями.