"Леви" вщент розгромили "Білий Барс"

Броварчан не врятували й рідні стіни
15 февраля 2012г. 21:55

Нелегко грати вдень у Броварах. Глядачів у "Терміналі" небагато. Під час гри ПХЛ між "Білим Барсом" та "Левами" половина глядачів на трибунах – це… хокеїсти харківських "Акул", котрим 16 лютого тут грати з "Соколом".

Певно присутність конкурентів в боротьбі за п’яту сходинку, надихнула галичан. Перший період – для них лише розминка – 1:0, після кидка капітана Дмитра Гнітька. Другий період – вже жвавіше – Микола Сидоров та Олексій Мадера роблять рахунок 3:0.

А в третьому львів’яни вже розійшлися не на жарт. Коли перевага гостей зросла до 6:0, тренер "Барса" Костянтин Буценко змінив голкіпера. Засмучений Олександр Котов одразу вирушив до роздягальні. Та справи у його дублера Данила Єлісєєва пішли не набагато краще. Він тричі діставав шайбу з власних воріт.

За статистикою, щочетвертий кидок галичан в цьому матчі був результативним. У підсумку - 9:0. Завжди емоційний та охочий до слова Костянтин Буценко, цього разу не випустив ані пари з вуст. Після гри довелося віддуватися його помічникові Рамілю Юлдашеву.