Сьогодні – старт чвертьфіналу Ліги чемпіонів!

Знайомтесь з учасниками другого раунду плей-оф
05 декабря 2023г. 16:53

Вже цього тижня в Хокейній Лізі Чемпіонів відбудуться перші матчі чвертьфінальної стадії. Як завжди найцікавіші поєдинки в прямому ефірі покажуть телеканал XSPORT та YouTubeканали XSPORT та XSPORT ХОКЕЙ.

Поки що ж, давайте ближче познайомимось з командами, які увійшли в топ-8 клубів Європи.

Розпочинаємо зі шведських команд.

Векше Лейкерс

Чинні чемпіони Швеції з Векше Лейкерс увірвалися в регулярний сезон із шістьма перемогами поспіль, втративши перше місце в турнірній таблиці регулярки ХЛЧ лише за додатковими показниками, а потім завдяки перемозі та нічиїй в 1/8-й шведи залишаються непереможеними, готуючись до чвертьфіналу на початку грудня.

Фер’єстад Карлстад

Інша шведська команда Фер'єстад Карлстад є однією з трьох команд шведської ліги у чвертьфіналі Ліги чемпіонів цього сезону. Шлях Фер'єстада був звивистим, оскільки 10-разові чемпіони країни закинули дивовижні 11 шайб у ворота швейцарського Біля у двох матчах!

Шелефтео

Це команда, яка не потребує представлення будь-якому вболівальнику Ліги чемпіонів. Шведські ветерани турніру грають свій восьмий сезон на загальноєвропейській арені і провели ще один майстер-клас, обігравши дуже жорстку команду чеський Оцеларжі Тршинець в першому раунді плей-оф. Шеллефтео вже тричі доходив до чвертьфіналу, в тому числі в минулому сезоні, і навіть виходив до півфіналу ще в 2015 році – чи можуть вони стати нашими наступними клубними чемпіонами Європи?

Лукко Раума

Європейський суперважковаговик Лукко Раума, увага, програв лише одну гру цього сезону, але фіни наполегливо працювали з першим суперником на шляху до кваліфікації у чвертьфінал Ліги чемпіонів австрійським Інсбруком. Багато втрачених нагод і погана гра в більшості ледь не коштували їм сезону, але вражаючий переможний гол в овертаймі повторної гри 1/8-ї фіналуТармо Реунанен допоміг їм пройти через всі труднощі! Команда з чемпіонату Фінляндії, за яку виступає наш Диниїл Трахт, планує ще одну подорож до півфіналу – востаннє вони заходили так далеко понад шість років тому! Вони також є єдиними представниками Фінляндії, що залишилися в цьому сезоні.

Женева-Серветт

Протистояння Женеви-Серветт проти Ред Булл Мюнхен було одним з найважчих, які ми бачили в першому раунді плей-оф, і могло піти в будь-який бік, але завдяки важкому камбеку в останньому періоді все пішло шляхом Женеви. Чинні чемпіони Швейцарії цього сезону були справді сильною командою, особливо на домашньому льоду, де вони залишаються непереможеними, а їхні вболівальники, схоже, люблять європейські ігри – а це додаткова мотивація для них, правда ж?

Вітковіце

Дві чеські команди у чвертьфіналі Ліги чемпіонів трапляються не часто, власне, востаннє таке було в сезоні-2018/19, тому потрапляння Вітковіце до топ-8 – це величезне значення! Ви можете стверджувати, що їм дещо допомогла технічна перемога з рахунком 3:0 у Лахті, де гра так і не відбулась через неготовність майданчика фінів, але їм все одно довелося утримувати цю перевагу протягом повних 60 хвилин ігрового часу проти по-спортивному злого Лахті Пеліканс.

Динамо Пардубіце

Переможець регулярного чемпіонату Екстраліги Чехії сезону-2022/23  Динамо Пардубіцевперше потрапив до чвертьфіналу, і для тих, хто уважно стежив за Лігою чемпіонів цього року, це не стане сюрпризом. Іменитий чеський клуб витіснив серйозного суперника Ільвес Тампереу першому раунді та здобувши 4 перемоги в сезоні ХЛЧ вийшов до грудневих ігорконтинентального турніру.

Репперсвіль-Йона Лейкерс

І останнє, але не менш важливе: це Репперсвіл-Йона Лейкерс. Він  кваліфікувався до 1/4-ї, розгромивши німецьких грандів та переможців регулярного чемпіонату з Адлер Мангейм з сумарним рахунком 7:2 у двох матчах 1/8-ї плей-оф, і з такими результатами, схоже, вони справедливо вважаються претендентами на здобуття золота цього сезону!

Нагадуємо, що в чвертьфіналі між собою зіграють: Рапперсвіль - Вітковіце, Пардубіце - Лукко, Женева - Векше та Фер’єстад - Шеллефтео.

Перші матчі другого раунду плей-оф відбудуться 5 та 6 грудня – не пропустіть!