«Головне, що у нас врешті-решт з’явилася команда на футбольному полі». Експерт – про гру України проти Словаччини

Віктор Грачов задоволений побаченим у другому матчі українців в Німеччині

Знаменитий у минулому гравець донецького Шахтаря, заслужений тренер України Віктор Грачов прокоментував зміни в грі національної збірної України в матчі другого туру групового етапу Євро-2024 проти Словаччини (2:1)

Хороша гра вийшла. Збірна України тримала напругу, але головне, що у нас врешті-решт з’явилася команда на футбольному полі. Саме команда, а не футболісти кожен окремо, як було в матчі проти Румунії. Я побачив спрагу до перемоги у цій грі. Ми говорили після Румунії, що немає бажання вирвати перемогу. А у цій грі склалося навпаки. Напевно, звідси і результат. Можливо, він не зовсім відповідає тому, що відбувалося на полі. Але і нам колись має пощастити.

Два компоненти, які вирішили долю конкретного матчу: перше – це командна гра збірної України, друге – команда виграла багато єдиноборств, гравці допомагали один одному. Такий футбол сподобався вболівальникам. Хоча я бачу, що дехто незадоволений. Але ж це футбол. Тут нічого окрім рахунку на табло не придумали. А на табло результат – 2:1 на користь України.

Головний фактор – команда не здавалася. Коли вона з’явилася, то й результат прийшов. Хоча ми граємо десь на 60-70% від того, що ця команда може взагалі показати.

 

Скажу, що на душі стало легше після тієї безнадії, яка була з Румунією. Але тренерський штаб провів роботу, футболісти зрозуміли, що треба робити на поле. Сьогодні просто так обіграти якусь команду дуже важко. Для цього треба докласти максимум зусиль. Чемпіонат Європи показав, що футбол підрівнявся. Казали, що деякі команди будуть в аутсайдерах, а вони б’ються, демонструють характер. Так, десь майстерності бракує, десь спрага до перемоги заважає ухвалити правильне рішення. Однак вболівальник, коли бачить це, він може пробачити невдалий результат. А ось так ходити по полю, хтось вздовж, хтось назад, то таке нікого не влаштовує. Такого нема вже в Європі.
 

Мені сподобалося, що з першої хвилини матчу зі Словаччиною був зовсім інший характер гри. Так, важко, але на Євро-2024 слабких команд немає. Хтось скаже Грузія, але хіба Грузія слабка команда? Десь не пощастило, але ще подивимося. Албанія? Теж не сказав би. Усі команди приблизно одного рівня, будь-хто може перемогти будь-кого. Звісно, є фаворити, Іспанія, Німеччина, вони виділяються. Але більшість команд все ж одного рівня. Відтак, третій тур буде визначальним для великої кількості учасників.

Кращі коефіцієнти від перевіреного букмекера GGBET. Роби ставку та перемагай разом зі Збірної України по футболу.

Добавьте xsport.ua в избранные источники в Google News подписаться

новости: Футбол