Київ долучився до проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
![Київ долучився до проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»](/upload/resize_cache/iblock/ca8/916_537_2/ca8b488aa3091ef46be03db5a03467ac.jpg.webp)
Київ офіційно долучився до проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», в рамках якого проходять наймасштабніші змагання серед школярів. Сьогодні столиця офіційно дала старт своїй участі в цій загальнодержавній події.
На початку лютого стартує районний етап – для участі у змаганнях з п’яти видів спорту у столиці зареєструвалися понад 800 шкільних команд. Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова, яка провела церемонію відкриття першого сезону «Шкільних ліг» разом з відомим шоуменом Анатолієм Анатолічем.
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-02-02 17.21.37.jpeg)
«Вже у лютому понад 800 шкільних команд змагатимуться з баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування та черліденгу. В школах сформовані команди, які братимуть участь в районному етапі. Ці змагання не лише про фізичну культуру, адже спорт тренує не лише тіло. Спорт загартовує характер, допомагає соціалізуватися, об'єднує у спільноти друзів, покращує емоційний стан дитини та поліпшує загальне самопочуття, що особливо цінно під час війни. Тому важливо, аби спорт став трендом серед дітей і молоді, і саме на це спрямований проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», – прокоментувала Олена Говорова.
Сезон Спортивних шкільних ліг Києва 2023/2024 складається з чотирьох етапів (шкільний, районний, міський і всеукраїнський), фінальна (всеукраїнська) частина яких відбудеться в червні 2024 року.
Проєкт спрямований на розвиток фізичної культури і спорту в Києві, формування в молоді свідомої мотивації до здорового способу життя, стимулювання залученості дітей і молоді до шкільного спорту.
Усі змагання проходять із дотриманням безпекових вимог.
Комментарии 0