Вчера 0
Сегодня 0
Завтра 0
Развернуть Свернуть

Київ долучився до проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Наймасштабніші учнівські змагання України
02 февраля 18:13
Київ долучився до проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Київ офіційно долучився до проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», в рамках якого проходять наймасштабніші змагання серед школярів. Сьогодні столиця офіційно дала старт своїй участі в цій загальнодержавній події.

На початку лютого стартує районний етап – для участі у змаганнях з п’яти видів спорту у столиці зареєструвалися понад 800 шкільних команд. Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова, яка провела церемонію відкриття першого сезону «Шкільних ліг» разом з відомим шоуменом Анатолієм Анатолічем.

«Вже у лютому понад 800 шкільних команд змагатимуться з баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування та черліденгу. В школах сформовані команди, які братимуть участь в районному етапі. Ці змагання не лише про фізичну культуру, адже спорт тренує не лише тіло. Спорт загартовує характер, допомагає соціалізуватися, об'єднує у спільноти друзів, покращує емоційний стан дитини та поліпшує загальне самопочуття, що особливо цінно під час війни. Тому важливо, аби спорт став трендом серед дітей і молоді, і саме на це спрямований проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», – прокоментувала Олена Говорова.


Сезон Спортивних шкільних ліг Києва 2023/2024 складається з чотирьох етапів (шкільний, районний, міський і всеукраїнський), фінальна (всеукраїнська) частина яких відбудеться в червні 2024 року.

Проєкт спрямований на розвиток фізичної культури і спорту в Києві, формування в молоді свідомої мотивації до здорового способу життя, стимулювання залученості дітей і молоді до шкільного спорту.

Усі змагання проходять із дотриманням безпекових вимог.

Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосов: 1)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Букмекер месяца