Вчера 0
Сегодня 0
Завтра 0
Развернуть Свернуть

Олена Говорова повідомила про новий спортивний проєкт для Києва

Радниця Офісу Президента України з питань спорту розповіла про доріжки фізичного дозвілля, що незабаром зʼявляться у столиці
Олена Говорова повідомила про новий спортивний проєкт для Києва

Радниця Офісу Президента України з питань спорту та заступниця голови КМДА з питань самоврядних повноважень Олена Говорова під час панельної дискусії «Спорт, бізнес та медіа в контексті відновлення України», що відбулася на першій всеукраїнській конференції зі спортивного маркетингу SBC SUMMIT UKRAINE, розповіла, які нові спортивні проєкти та активності плануються у столиці напередодні літа. 

- Ви є заступницею голови КМДА з питань самоврядних повноважень. Чи можете детальніше розповісти про нові спортивні проєкти та активності, що плануються у місті напередодні літа?

- Протягом літа у місті Києві спорт не зупиняється. У нас є дуже амбітний проєкт: хочемо зробити доріжки фізичного дозвілля. Разом з Асоціацією масового спорту ми розробили доріжки, які на сьогодні використовує найбільша кількість бігунів, та хочемо зробити аудіогіди, щоб людина, яка після початку війни переїхала у Київ, могла послухати, що навколо неї. 

Також маємо намір додати стенди, де буде вказано інклюзивність цих доріжок, кілометраж, складність. І цей проєкт ми хочемо запустити найближчим часом. Як на мене, це дуже цікавий проєкт, в межах якого ми нічого не будуємо. Така доріжка буде в кожному районі, аби людина мала змогу вийти пройтися, пробігтися, проїхати на велосипеді. Спорт – поруч з нами, і головне – мотивувати себе та памʼятати, що йти треба не за заспокійливим в аптеку, а на майданчик, на доріжку, та відновлюватися саме завдяки спорту.

В рамках дискусійної панелі пані Олена також висловилася про місію українських спортсменів на Олімпійських іграх-2024 у Парижі.  

Рейтинг:
(Голосов: 1)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Букмекер месяца