Бомбезний вечір боксу в Києві. Крутий івент, який точно заслуговував на увагу
![Андрій Скакун і Олександр Шитий Бомбезний вечір боксу в Києві. Крутий івент, який точно заслуговував на увагу](/upload/resize_cache/iblock/c40/916_537_2/c403729b23c2d39c5c4b384bbed06c3a.jpg.webp)
Це був ковток свіжого повітря для українського боксу. Він переживає далеко не найкращі часи, але, як виявилося, у нас все одно вміють влаштовувати круті шоу.
9 грудня в Києві Олександр Шитий та Андрій Скакун зарубалися за пояс чемпіона України. Так, можливо їхні прізвища вам мало про що кажуть, але це видовище точно вартувало уваги.
Top Boxing Generation і Balu Fighting League Pro з розумінням справи підійшли до організації вечора: якісні світло і звук, глядачі в залі, виступ Козака Сіромахи, аукціон з метою виручити гроші для військових.
На аукціоні хотілося б зупинитися детальніше. 200 тисяч гривень заплатили за рукавичку з автографом Майка Тайсона. Також були рукавичка з підписом Віталія Кличка, прапор України з підписом Валерія Залужного, лот з передової від Дениса Беринчика.
Збирають на спорядження для Гвардії наступу, а також на реабілітацію та відновлення військовослужбовця підрозділу Ахіллес. Посилання на банку залишаю ось тут.
![](/upload/news-photos-1/15-04-2020-ka/photo_2023-12-10_17-14-24.jpg)
Вечір поділили на три частини. Попередній андеркард, головна його частина і головний бій. Зазвичай шоу набирає поступово. Але тут з самого початку було на що подивитися.
Спочатку в ринг вийшли найбільші хлопці, крузери. Артем Мельник – титулований кікбоксер, дворазовий чемпіон світу WAKO. Це був його лише другий бій в профі боксі. Цікаво буде подивитися за подальшим прогресом.
Другий бій – заруба, яку цікаво було подивитися. Боксер TBG Володимир Гордієнко програв Рамізові Железняку. Насичені шість раундів після яких абсолютно справедливе рішення суддів. Не тягнути своїх бійців – гарна чеснота для організаторів.
Далі довелося попрацювати Михайлові Гайнутдінову. В дебютному бою він зніс суперника за 113 секунд. Зараз пройшов всю дистанцію 6 раундів.
У Ярослава Харциза все склалося простіше. Учасник Олімпійських ігор-2020 бився з 42-річним Артемом Айвазіді. Знаний джорнімен вийшов на короткому сповіщенні і протримався лише два раунди.
![](/upload/news-photos-1/15-04-2020-ka/photo_2023-12-09_16-37-42.jpg)
Василь Чеботар бився з Русланом Белінським, який боксував вперше після початку повномасштабного вторгнення, адже пішов воювати. На церемонії зважування вони домовилися з першого і до останнього раунду рубатися в центрі рингу.
Але Белінський такий темп витримав недовго – Чеботар, який в листопаді став чемпіоном Європи U22, зламав його вже в другому раунді.
Тепер цікаво побачити чи буде у «рудого лева» реванш з Назрі Рагімовим. На тій самій церемонії зважування вони перетнулися і, здається, почали розкручувати цю тему. Хотіли б таке глянути? Я б з радістю.
Також в цій частині карду боксували обидва брати Коренєви. Костянтин з 2019 року не боксував в Україні. І отримав непоганий тест від молодого грузина. Чотири раунди той давав відсіч, але зрештою до кінця бою протриматися не зміг – на сьомий раунд не вийшов.
Денис в головному поєдинку андеркарду бився з іншим грузином. І з суперником йому пощастило менше, ніж брату. Боксер з Тбілісі був не надто налаштований на бій. Дійшло до того, що коли посеред другого раунду кут викинув в ринг рушник, то рефері жбурнув його назад. Немов вимагав, щоб той всередині канатів хоч щось показав. Ні, він зрештою знявся.
Окремий респект Коренєвим за те, кому вони присвятили перемогу – своєму другу Іллі Кобченку, який загинув захищаючи Україну від московських покидьків. Герої не вмирають!
В цьому шоу навіть плаваюча пара була цікавою. Азербайджанець з Сум, який всі три свої бої провів у Китаї. Нестандартна суміш. Раван Мамедов легко пройшов свого суперника. Натякнув на те, що ми про нього ще почуємо.
І народний мейн-івент, як назвав його ринг-анонсер Сергій Бриль. Бій Андрій Боришполець – Данило Лозан розкрутити було неважко. Боришполець вміє привернути до себе увагу. Його незвичний для наших широт генгста-стайл, відсутність страху говорити гучно і багато, бокс в стилі Флойда Мейвезера – таке у нас побачиш не часто.
Проблема тільки в тому, що чим гучніше ти говориш, тим більша необхідність за ці слова потім відповідати. І з цим у Боришпольця не слалося.
Він обіцяв розірвати Лозана, казав, що акула виходить на полювання. Данило відповів, що тоді готується до риболовлі. Що ж, у нього вийшла гарна уха. Принаймні печінку суперника він точно оцінив.
Це все вже непогано. Знову ж, було приємно спостерігати не тільки за тим, що відбувається в ринзі, але й гарне враження справляло все довкола нього.
А потім настав час мейн-івенту.
Всі, хто хоча б трішки заглиблювався в тему, розумів, що це буде класний бій. Зараз навіть шкода, що про нього не говорять усі, що він не отримав тієї уваги, на яку заслуговував. Сподіватимемося, що в подальшому хлопці все ж отримають своє.
10 раундів за пояс чемпіона України у середній вазі. Справжнє біг-драма-шоу. Скакун без упину йшов вперед: опускав голову і потужними боковими намагався спіймати Шитого. Страх пропустити його не зупиняв – він був готовий отримувати від суперника, тільки щоб дістати його самому.
![](/upload/news-photos-1/15-04-2020-ka/photo_2023-12-10_17-32-53.jpg)
Вони з тренером Арсеном Бабаяном провели прекрасну роботу. Шитий класно працював на ногах, рухався з боку в бік, закручував суперника, гарно ухилявся й корпусом. І, звісно, бив. Зовсім не менше за Скакуна.
Один бив і йшов вперед, інший бив і працював на відходах. І це всі 10 раундів. Неймовірний рівень фізичної підготовки, вражаюча стійкість після такої кількості пропущених ударів, психологічна незламність, здатність дотримуватися свого плану впродовж всього поєдинку.
![](/upload/news-photos-1/15-04-2020-ka/photo_2023-12-09_21-44-00.jpg)
Так! Тільки, напевно, не відразу. Дайте хлопцям ще трохи часу, щоб підігріти інтерес до другого свого бою. Він мусить набрати відповідну аудиторію. Боксери цього заслуговують.
Ось таким вийшов цей вечір боксу. Повага організаторам і бійцям. Вийшло круто. Чекаємо на продовження. Планка піднята досить високо.
Сергій Лук'яненко
Комментарии 0