Вчера 1
Сегодня 3
Завтра 5
Развернуть Свернуть

Владимир Кличко: Я не готов умереть за страну. Я готов жить за свою страну

Бывший боксер назвал большую разницу между россиянами и украинцами
Владимир Кличко: Я не готов умереть за страну. Я готов жить за свою страну
Володимир Кличко

Бывший чемпион мира по боксу в супертяжелом весе Владимир Кличко высказался о том, готов ли он умереть за Украину.

«Вопрос, который постоянно здается и в нем кроется разница между русскими и украинцами: «Готов ли ты умереть за свою страну?»

Этот вопрос мне уже также задавали. Если у тебя в руку уже есть автомат и тебя отправляют на фронт, то его задают.

Вот в чем разница между русскими и украинскими солдатами: «Нет, я не готов умереть за страну. Я готов жить за свою страну». Это сложнее, чем умереть».

Напомним, ранее Тайсон Фьюри назвал бой с Кличко одним из самых легких.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосов: 14)

Комментарии 26

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.
4 октября 2023г. 10:08
Україна-це слов'янський народ, а раша це є Тюрський на 80% народ і мова та слова походження від Тюркського, Золота орда. Тому як би ви на Чукчу не будете говорити що то є руський він все рівно Чукча так і раша. То не слов'яни і навіть не Європейці. Вони прийшли в Європу з золотою ордою так як і Мадьяри яких називають Венгри і Фіни вони прийшли від озера Байкал. Всі потомки раші   присвоюють собі що вони слов'яни, а чого б не африканці чи точніше монголо-тюрки. Гени не підмінеш і вони завжди проявляться, так як у раші-тюрко монгольської раші воювати і завойовувати всі віка проявлялися. Навіть Мадьяр який потомок золотої орди  входить до Євросоюзу ввесь час притензії має до України і жопу лиже путлеру. Може і він слов'ян? Ніхто слов'янські народи лобами не стовкав. раша це не слов'яни!!! А то що там є етнічні Українці бувші козаки на Кубані, Краснодарський край, Білгородській та Курській областях це не значить що ці слов'яни напали на Україну.
4 октября 2023г. 10:11
8)8)8)
6 октября 2023г. 12:53
Миколо - Не пишіть Тут ту перекручену ГосДепівсько- Американську Пропаганду
І Історію ...
Якщо Не знаєте Справжньої Історії.
Ви Хоча б знаєте хто відноситься до Тюркських народів..???
Нагадаю Вам це: Турки, Тувинці, Туркмени, Татари, (в тому числі Кримські Татари), Таджики, Казахи, Киргизи, Узбеки, Азербайджанці, Армянці, Башкіри, Гагаузи, Чуваши, Хакаси, Якути, Буряти, Монголи... -  Які Самі основні Входили до Тюркського Каганату.
А Після його Роспаду - Увійшли до Золотої Орди.
Слов'янські народи шоб Ви знали Це -
Східні: Руські, (Русские). Сьогоднішні Українці, Білоруси, Русіни.
Західні це: Поляки, Чехи, Словаки,
Південні: Болгари, Серби, Хорвати, Чорногорці ...
В Київську Русь Входили Землі Сьогоднішньої України крім Де яких в Західної України - так як Часто переходили то до Польської Шляхти
То до Австро-Венгрії.
Також до Києвської Русі - входили землі
І міста Сьогоднішньої Росії.
Це: Володимир, Суздаль, Іваново, Кострома, Переславль, Муром, Тверь, Ростов Великий , Новгород. Ярославль (забудований Ярославом Мудрим).
Пізніше збудовано Було Москву, Петербург.
Всі ці Основні Міста Відносяться Історично до Києвської Русі.
Яка Рухалась Поступово з Роками
Аж до Сибіру, Дальнього Сходу.
До якої і Увійшли Ті Народи
Які Входили до Тюркського Каганату,
А Потім в Состав Золотої Орди.
Українська мова Також
Не Була Українською
А Старо-Слов'янською.
Це між Сьогоднішньою Руською , і Українською мовою.
Поїдьте в Луцьк , в Луцьку Крепость-Музей.
Поцікавтеся Книгами Яким по 500-700
років.
Якщо знайдете Там Чисто Українську книгу в Сучасному Мовленні....
То я перед Вами зніму Шляпу...
Всі Книги на Старо-Слов'янські Мові написані. Такі Самі і в Новгороді і в Ярославлі, і в Москві є .
Українська мова почала вибудовуватися
Під Польською Шляхтою , переважно
На землях Західної України.
Які Часто переходили від Рук в Руки
Між Києвською Русью , і Польською Шляхтою.
А потім Австро-Угорцями.
Навіть сьогодні Придумують сучасні
Українські Слова.
Взяти просте навіть :
Колись був : Вертоліт,
Потім він Став: Гвинтокрилом.
Потім : Гелікоптером.
І Так багато різних Слів які Придумуються
Для створення Все Нової Української мови. Щоб Як можна Більше Відокремлюватися.
Комусь Це Звичайно треба.
І Вигідно , Так Як і Ця Війна.
8 октября 2023г. 04:48
О як гарно ви  супермен  пропаганду намагаєтесь плести сюди. Але те що ви написали жодного стосунку до історії не має. Київська Русь яка рухалась до Сибіру ахахахах і Петербург... Нє ну я багато маячні чув, але це вже за межею будь якого адекватну. Про мови теж ахінея
8 октября 2023г. 17:46
Макс. Твоя маячня ще Гірша.
Якщо Ти , І такі Як Ти - Незнають Які Народи Входили
До Тюркського Каганату. А Потім увійшли
До Золотої Орди. То про що можна Розмовляти. ???
Вчи спочатку Справжню Історію. А Не ГосДепівську.
Яку почали Втюхувати після 1991 року в Україні.
Я Тридцять з лишнім років займаюсь
Історією Слов'янських народів.
І Смішно і Бридко Слухати ту Маячню
Яку Нав'язують майже: 30 років
В Україні .
Що Руські - Це Золото-Ординці. Або
Монголо-Татари - Які якимось Дивним
Явищем
Перенародились .. в Руських...:D
Поїдь в Монголію, і подивись на Монголів
Поїдь в Татарстан - подивись на Татар.
І Також Постав один біля одного Українця
Руського, Білоруса, і Поляка.
І Подивись Як і Чим Відрізняється Тюркський народ
Від Слов'янського.
Але для таких як Ти -Це Вища Математика
Для Тебе головне Що Скажуть
В ГосДепі..  Що Там Скажуть
То Ти і будеш Казати.
Тому що свого Розуму Вже Не Має давно.
2 октября 2023г. 00:10
Владимир предпочитает жить за свою страну где-нибудь в Берлине или Лос Анжелесе. Имея четыре гражданства и иммунитет от мобилизации.
1 октября 2023г. 09:17
Юлит Владимир. А правду сказать Боится.
Все хотят жить. Не Надо делать Акцент
Русский, Украинец.  - Столкнули Два Славянских народа. Лбами друг против друга.  И Он Это хорошо Знает.
И то - что это начало было на Майданах в Украине. 2005 ; 2014 годов.
Надо ПРИМИРИТЬСЯ. И жить Дальше.
А Не погибать Безрассудно. В Угоду тех
Кто Финансирует и Зарабатывает на Этой Войне. Из Далека.......
1 октября 2023г. 11:38
Яке ти кончане.А не було то початком коли свинособаки розпочали війну проти ічкерії,тобто коли узькі скористались внутрішньою нестабільністю України,віджали нагло Крим,розпочали конфлікт на Донбасі,а в 2022році повно масштабно вторглися,то це називається "столкнули лбами"
1 октября 2023г. 18:16
Пиши понятным языком, рагуль!
3 октября 2023г. 01:18
Учи украинский,скоро понадобится!
3 октября 2023г. 07:03
Мы будем вас убивать на нашей земле пока вы не уебнете с Украины, так понятно?
3 октября 2023г. 09:26
Вчи українську мову, свиня!
8 октября 2023г. 04:50
А ты откуда такой недоразвитые нарисовался?)
2 октября 2023г. 15:53
А Хто Фінансував Чиченців в 90х. Після Розпаду СРСР .. Йолупню....?? В Самому Центрі Росії Розпалили Конфлікт з Надією шоб Далі продовжувати Розвал
До повного Кінця. Шоб нічого Не залишити від Колишнього СРСР.
Америка фінансувала і Підтримувала Чиченських Повстанців. Привозили також в Чичню Душманів з Афганістану.
Щоб воювали проти Росії. Все Фінансування та Підтримка йшла з Америки.
Але в Чичні Все ж таки досягли Миру.
Америка Програла в Чичні.
Потім переключилась на Україну.
З кінця 90х Початку 2000х Розпочали
Активно Відроджувати Бандеро-Сектантську Ідеологію. Сатанинську.
Яка дуже ХитроСплетенна.
З Одного Боку Нібито Люблять Україну.
А з Другого боку Ненавидять Москалів.
Така Ідеологія Супер Найкраща Для Америки шоб Стравлювати Українців і Росіян.
І Ти Йолупню Навіть НЕ можеш догнати
Що таким як Ти Промили Мізки.
І Сьогодні Гине ЦВІТ Молоді.
Руйнується Країна.
Як з одного боку так і з Другого боку.
А Америка Як "Добрий" Вуйко
Присилає ЗБРОЮ щоб Ця Війна продовжувалася. Бо їм Плювати на те
Що Гинуть люди.
В Них свої Ціли в Цій Війні.
Коли ж Дійде до таких Як Ти....?
8 октября 2023г. 04:55
Дурилка ты пропагандисская, переводящая свои рузьгие бредни в онлайн переводчика на украинский. Ты палишься, как не старайся, украинцы сразу поймут по слону и ошибкам) так что зря стараешься) у ввас дебилов ва всемвинавата Америка, ага)
2 октября 2023г. 20:29
Іди до свого батька,Бандери!
1 октября 2023г. 12:46
Никогда в своей фейковой истории ордынцы не были братскими и,тем более,славянскими народами....!!!!
1 октября 2023г. 19:36
Дебил дебильный
1 октября 2023г. 19:37
дебил ты дебидьный
3 октября 2023г. 01:17
"Лбами столкнули",говоришь???
А,может, всё-таки,всё это твоя моль организовала под крики"крымнаш!" и "домбили бомбас" при поддержке обдолбанного населения одной шестой планеты?!
3 октября 2023г. 10:59
В 2004-2005 році по Правді Ніхто ще Не Кричав "Крим наш" . Але після Помаранчевої революції, з Приходом до Влади Ющенка. За Підтримки США.
Розпочали дійсно Тоді Потужну Компанію
По Розпалюванні Ненависти між Україною та Росією. Це дійсно Правда.
По Багатьом матеріалам Того Часу СБУ -:)
Було встановлено що Єкатерина Ющенко
(Жінка Віктора Ющенка) - Була Агентом ЦРУ. І Виконувала Завдання від ЦРУ
Шоб Розпалити Ненависть між Українцями та Росіянами - на Колишньому Історичному Підгрунті....
Взяли за Основу Голодомор 1932-1933року. Який відбувався на Більшій Території тодішнього Радянського союзу.
З Приводу Колективізації по Усій території колишнього СРСР.
Але Припіднесли його Так.
Що Це Тільки Українці тоді Постраждали.
І Більше Ніхто.
Ще Багато було Повисмикуванно Історичних подій - Прифарбованих
Шоб Збільшити Ненависть.
Ось так і Стравили Народ за Останні 20-25 років. Поступово. По Плану.
Треба Зупиняти це Все.
Бо Йде винищення Слов'янських народів.
1 октября 2023г. 08:37
То есть те кто погибают, не готовы жить за свою страну??? Что за бред?
1 октября 2023г. 16:06
Он боксёр...думать не его удел))
30 сентября 2023г. 15:25
Владимир всегда был таким( даже титул проиграл с позором!
1 октября 2023г. 09:31
Жить за Страну Украина все могут, а вот отдать жизнь за нее могут не все. Наши пацаны такими дурными вопросами не заморачиваться, пошли за Украину воевать и все, дают жару москалям!
8 октября 2023г. 09:54
Они оба придурки. Но киевляне носятся с ними как дурень с писаной торбой

Букмекер месяца