23:00
live
Информационный марафон
02:15
Греко-римская борьба. Чемпионат Украины. Черкассы

Официально. Украина, Испания и Португалия подали заявку на проведение ЧМ-2030

Три страны отныне претендуют на Мундиаль
05 октября 16:21
Официально. Украина, Испания и Португалия подали заявку на проведение ЧМ-2030
Фото - УАФ

Испания, Португалия и Украина подали общую заявку на проведение чемпионата мира-2030. Об этом сообщает пресс-служба УАФ.

5 октября в штаб-квартире UEFA состоялся брифинг при участии представителе Украинской ассоциации футбола, Королевской федерации футбола Испании и Федерации футбола Португалии. В общем пресс-релизе сказано:

Федерація футболу Португалії та Королівська федерація футболу Іспанії залучили Україну до заявки на проведення Чемпіонату Світу-2030. Обидві асоціації повідомили про своє прагнення UEFA, який одразу висловив свою повну підтримку.

Приклад завзятості та стійкості українського народу надихає, тому дану ініціативу спрямовано на здійснення внеску у відновлення країни у період відбудови завдяки силі футболу. Умови участі України у заявці будуть обговорені та визначені згодом.

Відтепер до Координаційного комітету з підготовки заявки на проведення Чемпіонату Світу-2030 на чолі з Антоніо Ларанхо входитимуть й представники української сторони.

Кандидатури Португалії, Іспанії та України відповідатимуть всім критеріям та дедлайнам подачі заявки до FIFA. Ми віримо, що футбольна сім’я всього світу підхопить та підтримає дану ініціативу. Ласкаво просимо, Україно, до заявки на Чемпіонат Світу-2030!

Ранее решение включить Украину в общую заявку поддержало правительство Испании.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

X-Video: