Завтра 3

Перші чвертьфінали Ліги чемпіонів – усі голи та події матчів

До вашої уваги огляд усіх поєдинків. Без сенсацій не обійшлося!
10 декабря 2023г. 22:12

Уже відбулися перші поєдинки другого раунду плей-оф Ліги чемпіонів – він же чвертьфінал. В Чехії, Швейцарії та Швеції команди з топ-8 європейського хокею розпочали боротьбу за путівки до 1/2-ї фіналу. Як це було? Зараз дізнаєтесь! Починаємо.

Шелефтео (Швеція) 3:4 Фер’єстад (Швеція)

Шведська пара суперників Шелефтео – Фер’єстад обіцяла нам шикарний матч, що, власне, і відбулося. Афіша гри повністю себе виправдала. Давні суперники по чемпіонату Швеції вперше зустрічалися в рамках Ліги чемпіонів.

Цього сезону Фер’єстад двічі перемагав Шелефтео в шведській лізі і звітну зустріч розпочав з голу – Ейдсел реалізував штрафний кидок, 0:1.

Шелефтео, який загалом почав матч активніше, відігрався за 5 хвилин – забив юний Форсф’ял.

В середині матчу Ейдсел оформив дубль, а ближче до другої перерви Келман збільшив перевагу Фер’єстада – 3:1 на користь гостей.

Катастрофою для Шелефтео запахло  в середині заключного періоду, коли Огрен зробив рахунок 4:1. Здавалося, що у господарів не вистачить духу щось змінити, але…

Спочатку Шелефтео реалізував більшість – це зробив Ліндстрьом, 2:4.

А згодом Сандін-Пелікка скоротив відставання в рахунку до мінімуму. 3:4, основні події протистояння шведських гігантів перенеслись на повторну зустріч.

Женева-Серветт (Швейцарія) 4:1 Векше (Швеція)

Головна сенсація перших матчів чвертьфіналу сталася в Швейцарії в матчі Женеви з Векше. Шведи не програли жодної гри в сезоні Ліги чемпіонів до цієї зустрічі. Але все колись трапляється вперше.

Женева видала шикарний старт! Серветт виграв перший період 3:0! Вже за стартові 5 хвилин наддосвідчений Філппула та Берні закинули швидкі шайби. А перед перервою ще раз завдав болю Векше Річард. Ураганний початок для господарів.

В другому періоді гостям було трішки легше, але вони пропустили і вчетверте. Праплан реалізував більшість Женеви – 4:0.

Все на що спромігся Векше – один гостьовий гол. І той – за 2 хвилини до закінчення гри. Шайба в активі Рідера. Женева перемогла 4:1 – в Швеції буде цікаво!

Рапперсвіль (Швейцарія) 2:1 Вітковіце (Чехія)

Ще одна гра чвертьфіналу в Швейцарії також закінчилась перемогою господарів. Рапперсвіль приймав чеський Вітковіце. Тут першими забили гості. На 67-й секунді відзначився Барінка.

Рапперсвіль вирішив долю матчу ще до першої перерви. Протягом трьох хвилин – з 14-ї по 17-ту – Вурдо та Раск у більшості здобули перемогу господарям.

2:1 на користь Рапперсвіля перед поїздкою до Чехії.

Пардубіце (Чехія) 4:6 Лукко (Фінляндія)

Закривали перші матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів чеський Пардубіце та фінський Лукко нашого Даниїла Трахта. Матч видався дуже цікавим, з неоднозначною кінцівкою, а ще з дебютом форварда збірної України в плей-оф ХЛЧ.

Перший період подарував фантастичний старт Лукко. Алмарі відкрив рахунок, потім Тієксола в більшості подвоїв перевагу фінів. Ще до середини періоду Ніємінен встановив рахунок 3:0 на користь Лукко, а на 17-й хвилині Фонтейн довів справу до 4:0!

Пардубіце допомогло правило Ліги чемпіонів, згідно з яким команда грає у більшості незважаючи на те, забила вона чи ні. Наприкінці стартової 20-хвилинки чехи реалізували паверплей двічі – забивали Раділ та Кошталек – 2:4.

В другій третині гри Пардубіце спробував розвинути свій успіх, але отримав п’яту шайбу у свої ворота від Понтуса Вестерхольма.

Хороший момент мав і наш Даниїл Трахт, але суперник грубо штовхнув його на ворота, а потім зав’язалася невеличка бійка. В підсумку, українець відіграв 6:25, зробив один кидок по воротах та заробив 2 хвилини штрафу.

В третьому періоді Бурк, здавалося б, вбив останній цвях в надії лідера чеського чемпіонату, але Пардубіце знову видав життєствердне закінчення ігрового відрізку.

Мандат і Коусал закинули по шайбі і зробили рахунок 4:6!

В матчі-відповіді буде спекотно!

Нагадуємо, що усі повторні поєдинки 1/4-ї плей-оф відбудуться в один день, коли і визначаться півфіналісти – станеться це у вівторок, 12-го грудня!

XSPORT та XSPORT+, а також наші YouTube канали XSPORT і XSPORT ХОКЕЙ покажуть два матчі-відповіді: Лукко (Фінляндія) – Пардубіце (Чехія) та Фер’єстад (Швеція) – Шелефтео (Швеція).