Вчера 2
Сегодня 5
Завтра 4
Развернуть Свернуть

Загинув наш друг і колега Антон Яковенко

Професіонал, добрий, життєрадісний та щирий…
28 февраля 10:32
Загинув наш друг і колега Антон Яковенко
Антон Яковенко

Мені дуже хотілося б ніколи не писати ці слова… Але доведеться. На війні загинув наш друг і колега Антон Яковенко. Про це повідомила його дружина.

Антон працював на телеканалі XSPORT режисером монтажу різноманітних проектів, робив промо або, як зрозуміліше глядачам – анонси наших програм та трансляцій. 

Разом з Антом ми робили хокейний щотижневик «Льодовиковий період». Якщо коротко, то його руки, фантазія та творчий підхід створили дуже багато контенту для вас.

Антон пішов на війну з першого дня. Про свій бойовий шлях він розповів у міні-інтерв’ю, яке ми опублікували до другої річниці початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.


«БОЇ УСИКА ОБОВ'ЯЗКОВО З ХЛОПЦЯМИ ДИВИМОСЬ». РЕЖИСЕР МОНТАЖУ XSPORT – ПРО МОЩУН, НЬЮ-ЙОРК, ВУГЛЕДАР ТА ВРАЖЕННЯ ВІД ВІЙНИ


У великих компаніях не всі співробітники знають один одного особисто, але за ці два роки Антон неодноразово переказував привіти усьому колективу XSPORT, цікавився справами колег, абсолютно щиро вболівав за усіх і кожного. Антон завжди мало розказував про себе, а на запитання про усю важкість та жах війни просто казав: « - Ай, Саня, тяжко… Але ми тримаємось! Треба цю наволоч вигнати».

За час війни ми бачились двічі, коли Антон приїздив у нетривалі тижневі відпустки. Завжди було якось незручно відбирати його час, який він міг би провести з родиною. Але Антон знаходив можливість побачитись, поговорити про особисте, про роботу, поцікавитись чи все добре у кожного з нас, кого він боронив перебуваючи там – на нулі.


Завжди на позитиві – це про нього.

Свій останній бій Антон Яковенко прийняв у Вугледарі…

Ми щиро співчуваємо родині героя. Жодні слова не зможуть втамувати біль цієї втрати… Тримайтесь…

Ми ніколи не забудемо тебе, Антоне. Любимо тебе, друже. Дякуємо за твій подвиг. Спи спокійно.

Александр Сукманский
Рейтинг:
(Голосов: 12)

Теги

герой друг

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Букмекер месяца